ویژه کنید
عکس و تصویر مهم/ پناهیان: چرا با وجود بهترین دین، هنوز به اوج آزادی و آبادی نرسیده‌ایم؟! +صوت(25دقیقه) ...

مهم/ پناهیان: چرا با وجود بهترین دین، هنوز به اوج آزادی و آبادی نرسیده‌ایم؟! +صوت(25دقیقه)

#حماسه_9دی

#حجت_الاسلام_پناهیان:

سوالی که یک قرن است ذهن‌ها را آزار می‌دهد: اگر دین ما بر حقّ است، چرا جامعۀ اسلامی جلوتر از همۀ جوامع بشری نیست؟

قرآن می‌گوید: وَ لَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُری‏ آمَنُوا وَ اتَّقَوْا لَفَتَحْنا عَلَیْهِمْ بَرَکاتٍ مِنَ السَّماءِ وَ الْأَرْض!/ دین ما از نظر برنامه چیزی کم ندارد!

در این 35 سال چه اتفاقی افتاده که به نهایت آبادی و آزادی‌ای که می‌توانیم برسیم، نرسیده‌ایم؟

پاسخ این است که ما تاکنون به این دین عمل نکرده‌ایم. اما چگونه باید به این دین عمل کنیم؟ «ماهی از سر گنده گردد، نِی زِ دُم» باید سران جامعه درست عمل کنند. سیاستمدارانی که در این 35 سال در این جامعه، نقش ایفا کرده‌اند، باید پاسخ دهند! قدرت اسلام بسیار بیشتر از این است که امروز مردم ما دارای این مشکلات باشند. چه کسانی مانع شده‌اند جامعه خوب اداره شود؟

یقیناً در میان سیاستمداران بی‌تقوایی شده، راه دیگر و پاسخ دیگری هم ندارد

انقلاب ما 35 سال است دارد از داخل «مهار» می‌شود!/ من برخی از این مهارکنندگان انقلاب را به شما نشان دهم:

کسانی که حضرت امام(ره) فرمود: «آن فرد را به عنوان قائم مقام رهبری معرفی نکنید»، اما آنها معرفی کردند.

کسانی که حضرت امام(ره) فرمود: «جنگ را ادامه بدهید»، اما جام زهر را به امام(ره) نوشاندند.

کسانی که با رعایت نکردن ساده‌ترین قوانین، اوضاعی مثل فتنۀ 88 پدید آوردند. اینها جریان‌های مهارکنندۀ انقلاب هستند. مأموریت‌شان از کجا به‌دست آمده؛ از سرِ ساده‌لوحی یا وابستگی، نمی‌دانم، اما مأموریت‌شان اینستکه انقلاب را مهار کنند و نگذارند با اسلام به آنجایی که باید، برسیم. اینها امید اول و آخر صهیونیست‌ها هستند.

ای امام! ما فهمیدیم چرا شما جام زهر را نوشیدید، چون همراهان امروز داعشی‌ها، شما را محاصره کرده بودند!

حضرت امام(ره) در ماجرای قطعنامه-که فرمود جام زهر را نوشیدم- بعد فرمود: الان جوانان انقلابی نمی‌خواهد سؤال کنند که چرا این‌طور شد ولی در آینده روشن خواهد شد که این پدر پیر شما چه کشیده است. می‌خواهم به امام(ره) عرض کنم: ای امام! ما متوجه شدیم که شما چرا جام زهر را نوشیدید! چون کسانی که این جام زهر را به شما دادند، در طول این چند سال حمایت خود را از تروریست‌های داعشی و همراهی و هم‌مرامی خود را با آنان نشان داده‌اند. وقتی چنین کسانی شما را محاصره کرده باشند، طبیعی است که مجبور هستید جام زهر بنوشید. کسانی جام زهر را به امام(ره) دادند که وقتی بشار اسد، با تروریست‌ها مقابله می‌کرد، دربارۀ بشار اسد می‌گفتند: «او دارد مردم! را می‌کُشد» یعنی به تروریست‌ها می‌گفتند: «مردم»! چنین کسانی امام(ره) را محاصره کرده بودند.

چرا یمنی‌ها با دستان خالی‌تر از ما، در 8ماه نتیجۀ 8سال دفاع مقدس ما را گرفتند؟! در دوران جنگ، در دولت پشت جبهه چه خبر بود؟!

ایرانِ زمان جنگ ضعیف‌تر بود یا غزۀ الان؟ ایران ضعیف‌تر بود یا جمع کوچک حزب‌الله لبنان که در کشوری زندگی می‌کند که دولت در دست او نیست؟ صدام قوی‌تر بود یا اسرائیل؟ ایران ضعیف‌تر بود یا وضع امروز مردم شام و عراق و یمن؟ چطور الان یمنی‌ها با دست‌هایی خالی‌تر از دست‌های ایرانِ آن زمان، دارند دولت تجاوزگر عربستان سعودی را سرِ جای خود می‌نشانند؟! چطور یمینی‌ها در 8 ماه نتیجۀ 8 سال دفاع مقدس ما را گرفته‌اند! چرا ما نتوانستیم؟

چون دولت جنگ دست کسانی بود که فتنۀ 88 راه انداختند! وزیر پشتیبانی‌کنندۀ لجستیک جنگ کسی بود که دنبال راه‌انداختن تروریست‌ها در خیابان‌های تهران است! می‌خواهید امام(ره) #جام_زهر ننوشد؟!

برخی سیاستمدارانی که امروز در رأس امورند، جلسات «مجمع عقلا» راه انداختند تا امام را مهار کنند! امام(ره) فرمان داد آن کمیته را منحل کنید. آن زمان خود را عاقل‌تر از امام(ره) می‌دانستند!

این #ولوله باید در میان جوانان ما بیفتد که:

«آیا ما نمی‌توانستیم در جنگ پیروز شویم؟» «آیا ما آن زمان از ملت هم اکنونِ عراق و شام و لبنان و غزه و یمن، ضعیف‌تر بودیم؟!»

چرا ما با دین پیامبر(ص) هنوز به اوج قدرت نرسیده‌ایم؟!/چون در میان‌مان «مهارکننده» داریم!

#مشروح+ صوت(25 دقیقه) +pdf:
http://bayanmanavi.ir/post/2723

#مهدیه_تهران #میلاد_رسول_الله(ص) #حماسه_9دی
______________
کانال رسمی #استاد_پناهیان
@Panahian_ir

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...