ویژه کنید
عکس و تصویر به نام خدا سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا #قسمت_بیست_و_سوم؛ ...

به نام خدا

سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا


#قسمت_بیست_و_سوم؛


#موسوی و #جام_زهر‎!!این حرفها در جلسات خود اصلاحات مطرح شده است و حرف یک فرمانده‌ سپاه نیست. این حرف پدر معنوی ‏اصلاحات بود‎.

موسوی خویینی‌ها می‌گوید: #میرحسین اگر #عرضه داشت و زمان امام پای جنگ بود آن موقع که عملیات فتح ‏المبین و بیت المقدس انجام شد و جمهوری اسلامی در اوج پیروزی بود، در نظام یک دیپلماسی قوی راه ‏می‌انداخت و یک قطعنامه‌ای پذیرفته می‌شد تا جنگ را خاتمه بدهد! جام زهر را چه کسی دست امام داد؟

همین ‏میرحسین موسوی!


ما الآن باید چه خاکی بر سرمان بریزیم که باید برویم از این آدم دفاع کنیم؟!
اگر امکانات ‏کشور را در اختیار جنگ می‌گذاشت و به پشتیبانی جنگ می‌برد اگر اعتقادی به دفاع مقدس داشت که امام ‏جنگ را اینجوری تمام نمی‌کرد که بگه من جام زهر را سر کشیدم‎!
خیلی عجیبه. برای ما این حرفها خیلی ویژه بود که در درون خودشان نگاهشان به همدیگر چگونه است‎.یک ‎نواری از آقا داریم که ایشان در گلف اهواز هستند و همه‌ی فرماندهان جنگ دور ایشان هستند و همه دارند به ‏ایشان تشر می‌زنند، آن موقع آقا رییس جمهور بودند، که چرا امکانات را در اختیار جنگ نمی‌گذارید؟ جنگ نیاز به ‏مهمات و تجهیزات و خودرو و نیرو دارد‎.برادرا! اواخر جنگ به قدری پیچیده و سخت شده بود که برای فرماندهان و رزمنده‌ها واقعا کمرشکن بود. در دو ‏سال آخر جنگ چه فشار طاقت فرسایی بر گرده‌ی بچه‌ها و رزمنده‌ها وارد شد. کمر بچه‌ها در جنگ خورد شد‎.تمام این فریادها را در آن جلسه به آقا، که رییس جمهور بودند، می‌زنند. چرا خود شما در جنگ نیستید؟ چون آقا ‏چند ماهی در جنگ غیبت داشتند. آقا می‌فرمایند: من که همیشه در جنگ بوده ام آن مدتی که نبودم هم امام ‏حضور بنده در برخی از استانهای جنگی حرام کرده بود. این اواخر جنگ موشکباران شدید بود و امام نگران حال آقا ‏شده بودند‎.آقا می‌فرماید: من خیلی تلاش کردم به جنگ برگردم اما امام قبول نمی‌کردند‎. ‎آقایان سید احمد و موسوی ‏اردبیلی را واسطه قرار دادم، آنها رضایت امام را جلب کردند که من برگشتم به میان شماها‎.وقتی مقام معظم رهبری به جبهه می‌رفتند امام دستور می‌دادند ۲ گوسفند قربانی کنند تا ایشان به سلامت ‏برگردند‎.

.
.
#ادامه_دارد
با ما همراه باشید...
.
.
.
#م.ه #ف.ه #فائزه #هاشمی #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #موسوی
#مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی
#فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک
#فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت
#خاتمی_کذاب #منافقین #متناقض
#افساد_طلب #افساد_طلبان #کذاب
#ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم
#بصیرت_افزائی
#بسیج_سایبری

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...