ویژه کنید
عکس و تصویر به نام خدا سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا #قسمت_سی_و_ششم ...

به نام خدا

سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا

#قسمت_سی_و_ششم و پایانی؛

استراتژی‌های ‌#هاشمی #شکست خورد ‏‎


#هاشمی سه استراتژی را یکی پس از دیگری اجرا کرد.‌ هاشمی میانه خوبی با خاتمی و احمدی‌نژاد ندارد. ‏بنابراین تصمیم می‌گیرد که نه خاتمی باشد و نه احمدی‌نژاد و کسی باشد که فرمانبردار او باشد. ایشان خدمت ‏مقام معظم رهبری رسیدند و طرح دولت راست صالح را مطرح کردند و از مقام معظم رهبری خواستند که جلوی ‏احمدی‌نژاد را بگیرد تا از این طریق وی نیز جلوی خاتمی را بگیرد. سپس #حسن_روحانی را به عنوان کاندیدا معرفی ‏می‌کند‎.استراتژی دوم هم با توجه به دفاع مقام معظم رهبری از احمدی‌نژاد اینگونه شد که نه به احمدی‌نژاد و بله به ‏خاتمی. بنابراین طرح #دولت_وحدت_ملی مطرح شد و تبلیغات سنگینی را انجام دادند‎.


یک آدم اصولگرا را نیز پیش انداختند و او در مجلس جشن سی سالگی گرفت و همه را دعوت کرد و به آنها تریبون ‏داد تا هر سیاه‌نمایی که می‌خواهند انجام دهند‎.استراتژی سوم هم این شد که نباید بگذاریم اصول‌گرایان با یک کاندیدا بیایند. باید با چند کاندیدا بیایند تا رأی ‏احمدی‌نژاد خرد شود و صف اصول‌گرایان را دچار انشقاق کنیم. بنابراین استراتژی سوم #دولت_ائتلافی که از زبان ‏#رضایی مطرح شد، بود‎.


بنابراین‌ #هاشمی اول به سراغ #لاریجانی رفت و لاریجانی هم برای آمدن جدی بود اما با افشای طرح‌ هاشمی و ‏تلاش وی برای سوزاندن پیش از موعد مهره‌های اصولگرایان وی منصرف شد‎.


پس از این سراغ قالیباف رفتند و او نیز رفت و ستادهای خود را فعال کرد اما بعد کنار رفت. قالیباف که کنار کشید، ‏‏۱۳ ستاد خود را به محسن رضایی داد و ۲۳‏‎ ‎ستاد را نیز در اختیار میرحسین موسوی قرار داد. ‌هاشمی نهایتاً به ‏گزینه محسن رضایی رسید‎. ‎
.
.
.
.
#م.ه #ف.ه #فائزه #هاشمی #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #موسوی
#مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی
#فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک #فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت #خاتمی_کذاب #منافقین #متناقض #افساد_طلب #افساد_طلبان #کذاب #ما_فراموش_نمی_کنیم #ما_سکوت_نمیکنیم #بصیرت_افزائی #بسیج_سایبری

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...