ویژه کنید
عکس و تصویر پرسپولیسی های عزیزم لطفا متن رو بخونید اگه واقعن پرسپولیسی هستین هیچ لایکی نمیخوام ولی ...

پرسپولیسی های عزیزم لطفا متن رو بخونید اگه واقعن پرسپولیسی هستین هیچ لایکی نمیخوام ولی بخونید و کامنت بزارید
اصلا دلم نمیخواستم عکیه دوتا تازه به دوران رسیده رو بزارم چون ارزشه واقعی خودشون رو نشون دادن با کارشون ما هیچ نیاز نداریم به رضاییان و طارمیی که همه کاراشون تظاهر بود پرسپولیس اونقدر بزرگه که اون دوتا فقط با این کارشون به خودشون ضرر زدن یه مدت بازیکنه ما بودن دستشون درد نکنه ولی دیگه توی دل ما پرسپولیسی ها جایی ندارن پس هر جامیرن برن خدا پشت و پناهشون
یادتون باشه ما اول طرفدار و هواداره پرسپولیس هستیم بعدش هوایه اونایی که عاشقه پرسپولیسن ولی بی ادا رو داریم مثه خیلیا که پایین اسماشون امده


بیایید با هم قراری بگذاریم، یکی از همین روزها جمع بشیم بریم سر خاک عمو مجید سبزی، فاتحه ای بخونیم. بگیم عمو مجید خدا رحمتت کنه، خیلی مرد بودی.

بیایید با هم قراری بگذاریم، برویم منزل همایون خان، به همسرش بگوییم لباس های همایون خان کجاست؟ لباسهایش را بیاورید که ما بو کنیم، که دلمان لک زده است برای رایحه ی عشق...

بیایید با هم قراری بگذاریم، شب جمعه خیرات بدهیم و یادی کنیم از عمو مهراب، عمو صفر، عزیز خان اصلی، آقا دهداری و مرحوم عبده و بقیه ی گذشتگان، که گذشته ی خود را از یاد نبریم!

بیایید با هم قراری بگذاریم، تو یکی از همین روزهای گرم تیرماه برویم سراغی از ناصر محمد خانی بگیریم، برویم حال آقای اعجوبه را بپرسیم، ناصرخان چه می کنی با تنهایی؟

بیایید با هم قراری بگذاریم، برویم کپورچال سر مزار کاپیتان، بهش بگیم یه وقت غصه نخوره، ما به جای همه ی اونایی که سفید امضا نکردن، سالهاست که سفید امضا کردیم، ما به جای همه ی اونایی که پای قول و قرارشون نبودن، پای قول و قرارمون هستیم.

بیایید با هم قراری بگذاریم، نامه ی خداحافظی علی کریمی را بخوانیم و زار زار گریه کنیم و بر خودمان لعنت بفرستیم که چرا هنوز زنده ایم؟

بیایید با هم قراری بگذاریم، پوسترهای اتاقمان را گردگیری کنیم، مبادا خاک بگیرد خاطرات آقا کریم و مهدوی کیا و حامد و جواد، بیایید بالا تا پایین این فوتبال را فحش بدهیم که اشک مهدوی کیای ما را درآورد.

بیایید با هم قراری بگذاریم، نذر کنیم برای سلامتی پروین و آشتیانی و دادکان و کلانی و بقیه ی نسل اولیها که تا زنده ایم سایه شون سرمان مستدام باشه.

بیایید با هم قراری بگذاریم، برویم سراغ فرشاد پیوس، ضیا عربشاهی، کرمانی، ممد پنجی، مرتضی فنونی، بهروز سلطانی کریم باوی ،عباس کارگر ،رحیم یوسفی و بقیه ی دهه شصتیا ایوالله بگوییم و به معرفت و تعصبشان

بیایید باهم قراری بگذاریم برویم سراغ شاه رودی ،و میانوند و رهبری فر و استیلی و نادر محمد خانی و یحیی و منافی و عبدی و بقیه ی دهه هفتادیا و بگوییم ما تازه فهمیدیم شما چه جواهر هایی بودید


بیایید باهم قراری بگذاریم باهم سواره ماشین زمان بشیم بگیم آقای راننده مارو دمه کارگران پیاده کن علی اقا را ببینیم آن وسط ایستاده است کسی جرعت نمی کند توی چشم هایش نگاه کند .علی آقا کجایی ؟

عقاب را ببینیم که خنده هایش دلمان را آرام میکند ، مجتبی را ببینیم آخ مجتبی .....مجتبی .....مجتبی ......

راستی حواسمان باشد همانجا بمیریم ، که فردایش پیروزی تیتر بزند
"""هواداری که در کارگران جان داد """

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...