ویژه کنید
عکس و تصویر معرفی اسپانسر ما کی هستیم؟ ما آمیزه ای والا از هوش،قدرت و اراده هستیم . ...

معرفی اسپانسر
ما کی هستیم؟ ما آمیزه ای والا از هوش،قدرت و اراده هستیم . ما ذهن تیز گرگ ، انعطاف پذیری اژدها ،چالاکی رهبر گرگ ها ، فنا ناپذیری بدن مار را داریم . ما ترکیبی هوشمند از نمادهایی هستیم ، که در طرف خیر علیه اهریمن می جنگیم .
نیمی گرگ ، نیمی اژدها . نماد "گرگ-اژدها" توسط سربازانی که در دوران باستان از قلمرو خود محافظت می کردند به جنگ برده می شد . در اردوگاه دشمن ترس و در اردوگان یاران اعتماد به نفس ایجاد می کرد .
اکنون ما حامل این نشان هستیم ، نشانی فراتر از زمان خود . میدان نبرد تغییر کرده ،اما روح نبرد همچنان پا بر جاست . ما مدافعان دنیای جدید دیجیتال هستیم . ما بیدار هستیم و همواره با تکنولوژی رتبه یکی خود ، در حال نگهبانی بیش از 400.000.000 کاربر در سراسر دنیا هستیم .
با قضاوت از روی ظاهر ، نماد تجاری بیت دیفندر روح اجداد نترس ما را به وام گرفته است . این نشان با آوردن جوهر اصلی بیت دیفندر به معادله ، یک لایه ی مدرن به میراث تاریخی ما افزوده است . بیت دیفندر کاملا با نیاز های امروزی سازگار شده . او دارای همه مهارت های لازم برای بردن جنگی است ، که در شبکه های کامپیوتری در سراسر دنیا در جریان است .
لوگوی ما یک نشان درخشان و ساده شده از نماد تجاری است ، که در آن "بیدار" یعنی ما همواره بیدار و آماده ی قدم گذاشتن برای امنیت کاربران هستیم .
هدف ما
ما برای دفاع از آسایش تمام کاربران اینجا هستیم . بدون توجه به پلت فرم، طبیعت کاربر، بزرگی چالش . ما هر آنچه لازم باشد برای ایمن نگه داشتن کامپیوتر کاربران از آسیب و پیروزی خیر انجام می دهیم .
همیشه!
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی بیت دیفندر در ایران www.bitdefender.ir مراجعه کنید .

شرکت در قرعه کشی جوایز
از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟
کاربران گرامی لطفا پاسخ خود را به همراه شهری که در آن زندگی می کنیدو نام کاربریتان (نامی که با آن وارد برنامه یا سایت می شوید) به شماره پیامک 100003020 ارسال نمایید.
به طور مثال NODE32 ehsanbsb از شهر تهران
جوایز ویسگون
2 عدد آنتی ویروس دو ساله بیت دیفیندر به ارزش ریالی" هرکدام 1400000 ریال"
12 عدد اسپیکر لپ تاپ به ارزش ریالی 400000 ریال

مژده به کاربران، اسپانسر های جدید به زودی با جوایز جدید خواهند آمد. با ما در ارتباط باشید.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

کانال رسمی ویسگون در تلگرام

http://telegram.me/wisgoon

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...