ویژه کنید
عکس و تصویر برای شادی روح رضاخان و استالین و صدام حسین... یک دقیقه سکوت!اصلاح طلبان مجلس خواستار ...

برای شادی روح رضاخان و استالین و صدام حسین... یک دقیقه سکوت!اصلاح طلبان مجلس خواستار بازداشت کسانی شدند که در هر سخنرانی قصد سوال داشته باشند !

#دوفوریتی


برای شادی روح رضاخان و استالین و صدام حسین... یک دقیقه سکوت!

اصلاح‌طلبان و اعتدالیان متحدانه این بار با ارائه طرح دوفوریتی، خواستار مجازات کسانی شدند که در هر مراسمی اگر با #طرح_سؤال یا هر نوعی #جلب_توجه، به گفته طراحان طرح موجب به هم ریختن مراسم شود، به شش‌ماه تا دو سال! #حبس محکوم شود.
این طرح کسانی است که ادعای آزادی بیان و قلمشان گوش فلک را کر کرده و می‌کند.

نمی‌خواهم شعارهای دهان‌پرکن مسخره‌ای مثل این سخن روحانی را یادآور شوم که: «پناه می‌برم به خدا از بستن دهان مخالف و منتقد»؛ نه، اینها که شوخی است.
حتی نمی‌خواهم بگویم اگر - خدای نکرده خدای نکرده - این طرح را به جای عارف و مطهری و و کواکبیان و محجوب و بخصوص #محمود_صادقی مثلاً کسانی مثل رسایی و حدادعادل و بذرپاش و کوچک‌زاده و زاکانی در مجلس قبلی داده بودند، همین آقایان چه واکنشی می‌داشتند و تا به توپ بستن مجلس هم می‌رفتند، نه این را هم نمی‌خواهم بگویم
اما می‌خواهم از همین آقای مطهری و محمود صادقی و آن چند نفر اصلاح‌طلب و اعتدالی دیگر سؤال کنم (البته اگر این #طرح_سؤال کردن من هم حمل بر #جلب_توجه و به هم زدن مراسم آشتی‌کنان! نمی‌شود) که اگر سؤال در یک جلسه سخنرانی موجب دو سال #حبس می‌شود، چرا کسانی که نه با یک سؤال که با ماه‌ها آشوب و خشونت و بی‌قانونی و همراهی با دشمنانی چون اسرائیل و آمریکا و ریگی و به آتش کشیدن بانک و مسجد و موتور و اتوبوس و کشور و شهید کردن بسیجی و ... شده‌اند حداقلِ حداقل #حصر نشوند. آن‌هم حصری با همه خدمات بهداشتی و درمانی و تفریحی و امنیتی و ...؟
#تقی_دژاکام

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...