ویژه کنید
عکس و تصویر هروله روحانی میان خدا و کدخدا ✍ ️ روحانی در نشست کارگروه مبارزه با ریزگرد ...

هروله روحانی میان خدا و کدخدا

✍ ️ روحانی در نشست کارگروه مبارزه با ریزگرد ها در اهواز گفته است "چی شد الان خشکسالی شد؟ اینکه در روایات آمده اگر معروف را زیر پا گذاشتید، اگر منکر ترویج شد ، عذاب الهی می آید؛ بعضی از عذاب ها همین هایی است که می بینیم. فکر می کنیم و می گوییم اِ مقصود این است که ما دروغ گفتیم و سیل آمد . نه معروف و منکر فقط دروغ و نماز نیست".

✅ آقای روحانی ! تا آنجا که ما می دانیم گفتید بعد از برجام و بستن با #کدخدا، مشکل بیکاری و رکود و آب خوردن مردم و آلودگی هوا حل می شود؛ وعده سیل و عذاب الهی نداده بودید! در آن دوره نامی از خدا هم در میان نبود؛ که منطق خدایی ، کوتاه نیامدن در برابر مستکبران است. نکند سیل را هم می خواهید به دولت قبل نسبت بدهید؟! اگر این نیست یا احیانا خیال نمی کنید که اعمال مردم ، دامن شما را گرفته و به پای آنها می سوزید (!) ، پس بگردید و ببینید دولت شما کدام منکرهای بزرگ را مرتکب شده که عذاب و عقوبت آن متوجه مردم شده است.

✅ شاید هم رای دادن به چون شمایی ، خود مستوجب محرومیت و رنج و گرفتاری هایی است که می بینیم. به قول حافظ تو خود حجاب خودی، حافظ از میان برخیز . اگر این باشد، چاره کار مردم، توبه از چنان انتخابی است... حجت الاسلام احمد احمدی دو سه سال پس از انتخاب خاتمی در دوم خرداد 76 گفته بود " از دوم خرداد و رای به خاتمی ، یکسره توبه کردم".
حسین شمسیان
#نماددانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...