ویژه کنید
عکس و تصویر العبد: ⚜ ضرورت برنامه ها وکانالهای روز اسلامی برای هدایت جوانان وجلوگیری ازانحراف #صالح_جان_شاریپف ✨ ...

العبد:
⚜ ضرورت برنامه ها وکانالهای روز اسلامی برای هدایت جوانان وجلوگیری ازانحراف
#صالح_جان_شاریپف
✨ فضانوردی که قرآن رابه فضابرد
http://rahyafte.com/41743
🌺 🌷 🌺 🌷 🌺
💠 @rahyafte_com💠

#صالح‌جان شاریپف؛
#فضانورد مسلمان✨
داشتن #کانال و برنامه‌های #رادیو و #تلویزیونی اسلامی بسیار لازم است
صالح‌جان شاریپف، شخصی که قرآن را به #فضا برد؛ در مصاحبه اخیر خود تأکید کرد که در دنیای امروز، بدون برنامه‌ها و کانال‌های روز اسلامی #هدایت جوانان و جلوگیری از #انحراف به سمت افراطی‌گری کاری بس دشوار است.
⚜ « #صالح‌_جان_شاریپف» #فضانورد #مسلمان است؛ شخصی که قرآن را به فضا برد. وی که ملیت #ازبک دارد و در #قرقیزستان متولد شده است، در دومین سفر فضایی، به عنوان فرمانده‌ #سفینه‌ فضایی «سایوز ТМА-۵» در ایستگاه بین‌المللی فضایی از ۱۴ اکتبر ۲۰۰۴ تا ۲۵ آوریل ۲۰۰۵ مشغول بوده است.

ا⚜ ین فضانورد مسلمان در پاسخ به سؤالی پیرامون اظهار نظر در مورد رادیو و تلویزیون اسلامی در #روسیه گفت: «داشتن کانال و برنامه‌های رادیو و تلویزیونی اسلامی بسیار لازم است. برای #پراواسلاوها(مسیحیان #ارتدکس) برنامه‌هایی چون «#رادیو_ایمان» و
« #راه_نجات» وجود دارد. تلویزیون و رادیو اسلامی بسیار لازم است. متأسفانه، همه‌ مسلمانان امکان رفتن به #مسجد و یا حضور در مراکز آموزشی اسلامی را ندارند و برای آنان برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: از این طریق آنان می‌توانند اصول راستین اسلامی را فرا گیرند و اسیر انحراف و افراطی‌گری نشوند. در دنیای امروزی بدون برنامه‌ها و کانال‌های روز اسلامی هدایت جوانان و جلوگیری از انحراف به سمت افراطی‌گری کاری بس دشوار است.
صالح‌جان شاریپف در پایان یادآور شد: کانال تلویزیونی رسمی اسلامی می‌تواند...⁉ ️.
#فرصت_تبلیغ
سایت چندزبانه رهیافته
انجمن شهید ادواروآنیلی🌷

http://rahyafte.com/41743
🌺 🌷 🌺 🌷 🌺
💠 @rahyafte_com💠

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...