ویژه کنید
عکس و تصویر ‍ ✅ ✅ ⁣✅ #سلوک_رشد ☸ ️ عنوان مطلب: 💠 ⁣#حقیقت_جنگ 📌 #قسمت_اول ✴ ️✴ ...

‍ ✅ ✅ ⁣✅ #سلوک_رشد


☸ ️ عنوان مطلب:

💠 ⁣#حقیقت_جنگ


📌 #قسمت_اول


✴ ️✴ ️✴ ️ در عملیات خیبر، احمد کاظمی نقش مؤثری ایفا کرد. نیروهای ما در عملیات خیبر به دو منطقه حساس دشمن حمله کردند: یکی منطقه دجله و دیگری جزایر خیبر. در منطقه دجله، پس از یک هفته جنگیدن به دلیل مشکلات در مهمات رسانی در عقبه و نبودن آتش توپخانه ناچار به عقب نشینی شدیم و تنها جزایر خیبر در دست ما بود.

💢 در روز هفتم نبرد، احمدآقا فرزند حضرت امام(ره) تلفنی پیام ایشان را به من دادند که به فرماندهان سپاه بگویید جزایر خیبر را باید حفظ کنند. من به اولین کسی که بیسیم زدم احمد کاظمی بود، چون او مهمترین خط جزیره جنوبی یعنی سیل ‌بند غربی را در اختیار داشت.

💢 اگر این سیل بند سقوط میکرد، سیل بندهای میانی و شرقی که در اختیار شهید مهدی باکری و شهید حاج ابراهیم همت بود، قابل نگهداشتن نبود.

💢 به محض اینکه، احمد کاظمی پیام امام(ره) را از من شنید، گفت: چشم، چشم و اتفاقاً چون خیال دشمن از دجله و طلاییه راحت شده بود، تمام آتشها و نیروهای خود را در جزایر خیبر متمرکز کرد و چندین شبانه روز به صورت مستمر، به جزایر حمله میکرد و آتش میریخت ولی احمد کاظمی مقاومت کرد و پس از دو هفته مقاومت که به قرارگاه مرکزی برای ارائه گزارش آمد، سر و صورتش خاک گرفته و از دود آتش خمپاره ها و توپها و بمبارانها سیاه شده و بسیار خسته و ژولیده بود.

💢 او را بغل کردم و بوسیدم و گفتم: احمد، تو خیلی زحمت کشیدی، گفت: وقتی که پیام امام را به من دادید، من همه نیروهایم را صدا زدم و گفتم الان "عاشورا" است و "امام" مان دستور به حفظ جزایر داده اند، باید به هر قیمتی شده جزیره را حفظ کنیم و خودم هم رفتم خط مقدم و کنار رزمندگان جنگیدم.

👤 #به_روایت_سردار_محسن_رضایی


❇ ️❇ ️❇ ️ #ادامه_دارد

🌱 #هسته_مدیریت_جهادی


🌱 #سلوک_شهداء


⚜ ️💎 🇮 🇷 💎 ⚜ ️
⁣⛅ ️ ⁣الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

🌲 #دانشگاه_امام_صادق_علیه_السلام

⁣🌿 ⁣🌿 ⁣🌿 #کانال_جامع_مرکز_رشد
🌐 @Rushdisu

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

کانال رسمی ویسگون در تلگرام

http://telegram.me/wisgoon

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...