ویژه کنید
عکس و تصویر ⭕ ️ مرتضی حسین پور که بود؟ 🔹 او جزو فرماندهان ارشد تحت فرمان سردار ...

⭕ ️ مرتضی حسین پور که بود؟

🔹 او جزو فرماندهان ارشد تحت فرمان سردار سلیمانی در عملیات تاریخی نجات بغداد بود

🔹 «محمد اسلامی» از همرزمان شهید مدافع حرم حسین‌پور: شهید قمی(حسین پور) جزو اولین افرادی بود که با حاج قاسم در پدافند بغداد و سامرا مشارکت داشت. شرایط، شرایط خیلی بحرانی بود. ارتش عراق خیانت کرده بود، پلیس و فرمانداری‌ها خیانت کرده بودند و داعش تا مرزهای بغداد آمده بود.
🔹 آن شبی که شب تاریخ ساز عراق بود، شبی بود که حاج قاسم سلیمانی با تعدادی نیروهای ایرانی از جمله حسین قمی یا همان مرتضی حسین‌پورو گروه‌های جهادی عراقی شروع به مقابله با داعش و عقب راندن آن تا سامرا کردند.
🔹 حسین فرمانده عملیات بود و محسن حججی از نیروهای زرهی حسین. حسین فرمانده تمام آن هفت هشت پایگاهی بود که در مناطق مختلف عراق و سوریه وجود داشت. تمام این‌ها زیر نظر حسین بودند. با این وجود حسین می‌گوید من امشب در این پایگاه پیش بچه‌ها می‌خوابم. در آن پایگاه ۱۴ ایرانی وجود داشت.
📸 http://l1l.ir/2gc3
🔹 شهید حسین قمی فرمانده تیپ حیدریون بود. او گمنامی را دوست داشت؛ تا آنجا که خانواده‌اش بعد از شهادت فهمیدند که او فرماندهی تیپ را برعهده داشته است.
🔹 فرزند شهید قمی هنوز به دنیا نیامده... علی حسین‌پور شلمانی ۴ ماه دیگر به دنیا خواهد آمد و راه پدر را ادامه خواهد داد...

کانال انقلابی #فاطمیون 👇
https://telegram.me/joinchat/BQbD6TwPftxDcf07RK...

🌷 الّلهُــمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَــ الْفَــرَج🌷

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

کانال رسمی ویسگون در تلگرام

http://telegram.me/wisgoon

ارسال دیدگاه

Loading...