ویژه کنید
عکس و تصویر ✅ در جامعه و فضای مجازی ایران چه خبر است؟! همگی بخوانید و پخش کنید👇👇 ...

✅ در جامعه و فضای مجازی ایران چه خبر است؟! همگی بخوانید و پخش کنید👇👇
🔴 اشتباه نکنید.. اغتشاشات دی 96 یک روزه و یک شبه شکل نگرفت. عقبه این اغتشاشات، دستکم به سه سال یکه تازی #تلگرام در حریم الکترونیک کشور و البته چهارده سال فعالیت شبانه روزی شبکه های #ماهواره ای ضدفرهنگی برمیگردد. وقتی از سال 1382 با سخنرانی رسمی نخست وزیر #اسرائیل در آمریکا، اعلام شد که برای #تغییر_رژیم در ایران، بهترین راه حل، ⚠️تغییر سبک زندگی و فرهنگ اصیل مردم ایران⚠️ است.
در فضای مجازی حرکت عریانتر شد:
1️⃣ در کانالهای آتئیستی #اصل_وجود خدا را برای جوانان و مخاطبان کم سن زیر سوال بردند.
2️⃣ شبکه های #منوتو و #bbc و دهها کانال #سلطنت طلب هزاران مطلب #تخیلی و اسطوره ای از #رضاخان و رژیم سیاه #پهلوی منتشر کردند با این جمله معروف "زمان شاه بهتر بود"؛ تا برای نسل جوان ما این حسرت و افسوس تاریخی پیش بیاد که زمان شاه همه چیز بهتر از امروز و گل و بلبل! بود‌. آنها زندگی قشر ثروتمند در راس هرم جامعه پهلوی را 🏖بعنوان زندگی اکثریت مردم که 46% آنها در سال 57 در #فقر زندگی میکردند، برای نسل جوان و حتی نسل قدیمی جا زدند و یک روایت جعلی ساختند.
3️⃣ صفحات #باستانگرا و ایرانپرست، سالهاست از #کوروش، نژادپرستی #آریایی و تولید نفرت علیه #اعراب و #اسلام سخن گفتند با عناوینی مثل "جنایت اعراب در حمله به ایران عصر ساسانی" ؛ "اعتقاد به امامان و عرب پرستی ایرانیان "؛ و #صداوسیما ی عقب افتاده ما بجای روشنگری از این دروغهای تاریخی، خود با این موج #انگلیسی و #یهودی همراه شد و به ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی 🎧🖥 برای تبلیغ آنان پرداخت.
4️⃣ گروههای #وهابی و #بهایی با تولید محتوا و ترفندهای مختلف، اعتقادات #شیعی را زیر سوال بردند، از #حادثه_کربلا گرفته تا عصمت و #توسل به اهلبیت را‌. ( #امامزاده ها🕌 سند اهلبیت دوستی ایرانیان را تمسخر کردند، خرج برای #روضه، ساخت #ضریح و.. مورد هجمه و شبهه قرار گرفتند)
5️⃣ گروههای فمنیستی و اشاعه کننده #فحشا و #فساد، با شعارهایی مثل #آزادی_حجاب و تبلیغ انواع روابط #یواشکی (نامشروع)،‍❤️‍👨 حتی در قالب #جوک و #طنز، عفت و حیای #زن و #مرد ایرانی را نشانه گرفتند و هیچ پاسخ هنرمندانه ای در #سینما و #تلویزیون، بدانها داده نشد. هیچ کس از مزایای #عفیف بودن تاریخی مردم ایران فیلم نساخت. نه تنها حقایق تجاوز و خشونت علیه #زنان و #کودکان و حتی #مردان در غرب برای مردم #سانسور شد که یک اتوپیا و جامعه رویایی از غرب و حتی نقاط منفی غرب، شکل گرفت.
6️⃣ فضای مجازی با هزاران شبهه مزدورهای واحد 8200 #اسرائیل علیه #فلسطین و فلسطینی و #لبنان و #سوریه و هر کشور ضداسرائیلی، آکنده شد و ارزش محور #مقاومت و #سپاه_قدس در حفظ امنیت و آرامش برای مردم ایران تصویرسازی نشد. تلویزیون ایران مملو از سریالهای آمریکایی و کره ای است ولی آخرین سریال پخش شده درباره فلسطین به دهه هفتاد برمیگردد (سریال تاراج و هفت سنگ)،. رسانه های انقلابی کشور، آنقدر درگیر مسائل #جناحی شدند که معدود مستندهای ساخته شده مثل #شکوفه_های_زیتون درباره شهادت و حمایت جوانان غربی از ملت فلسطین حتی در این رسانه های حمایت نشد.
7️⃣ کانالها و صفحاتی که صرفا با انتشار شایعه و دروغسازی و البته علم کردن برخی چهره های فاسد سیاسی و مذهبی تلاش کردند افراد مورد اعتماد جامعه را در افکار عمومی بی اعتماد کنند و از مرجعیت بیاندازند و #سلبریتی ها به صرف خوب #بازی کردن، خوب #توپ زدن، خوب #آواز خواندن، 🗣به مرجعیت #فکری و #سیاسی بخش بزرگی از جامعه تبدیل شدند
🔶هیچ کس منکر #گرانی، تورم و #بیکاری، فساد و تبعیض نیست، چنانکه برخی از مسئولین #فاسد، #ناکارآمد و #نفوذی خود عامل عمدی #ناراضی_تراشی از مردم هستند.👌 اما میانگین سنی سربازپیاده های اغتشاشات (زیر ۲۵ سال و برخی حتی دانش آموزند) و شعارهایشان نشان میدهد که قبل از مطالبه #اقتصادی باید جای دیگری سراغ این آشوبها را گرفت. حتی برخی از این افراد از معضل اقتصادی رنج نمیبرند؛ مشکل اصلی جامعه ما، #افول روزبروز #فرهنگ است. افول فرهنگی ما سبب شده ایرانیانی که قبل از انقلاب، لباسهای 5 بار وصله شده میپوشیدند، اینک برای هر مهمانی لباس جدا بخرند! آنها که پس از ازدواج در یک خانه مشترک با والدین و خواهرو برادرها می زیستند، الان والدین خود را به خانه سالمندان ببرند و روزبروز از هم بیگانه تر شوند و..
♨️ضریب نفوذ ابزارهای #ضدفرهنگی علیه جامعه ما صدها برابر #موشکهای_صدام در دوران دفاع مقدس است‌.
♨️ دشمن با این تلاش شبانه روزی کار کرد و از غفلت یا کم کاری ما بهره برد. تمام دستگاههای فرهنگی کشور، بلااستثنا باید مواخذه شوند و در رویکردها و روشهای پیرمردی یا آلوده خود تجدیدنظر کنند
👉 @roshangarii

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...