ویژه کنید
عکس و تصویر 🅾 ️‍ چنین امام‌جمعه ای آرزوست🅾 ️🌺 درود بر امام جمعه بابلکنار که با شجاعت ...

🅾 ️‍ چنین امام‌جمعه ای آرزوست🅾 ️🌺
درود بر امام جمعه بابلکنار که با شجاعت بدور از بازیهای سیاسی کثیف حرف دل مردم را میزند
تلنگر وجود چنین امام‌جمعه شجاع را مایه مباهات میداند و ضمن تبریک به مردم بابلکنار امیدوار است ایشان در این دوران سخت همچنان به عهدشان با خدا و مردم پایدار بماند.

تلنگر🌺

✨ خلاصه خطبه های ۱دی ماه ۱۳۹۶ حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار
🔸 مگر در جلسات هیئت دولت #موشک به فضا می فرستند که هزینه برگزاری هر جلسه شان را در بودجه۹۷#سی و هفت میلیون تومان پیش بینی کرده اند؟

🔸 راه جبران #کسری بودجه دولت افزایش قیمت حامل های انرژی و بنزین و یا قطع یارانه ۳۴ میلیون نفر #نیست، بلکه راهش جلوگیری از #ریخت و پاش ها، #حقوق های نجومی و پرداخت #تسهیلات خیره کننده به #مسئولان و مدیران است!!

🔸 شیوه ارائه بودجه سال ۹۷ نشان می دهد، #دولت و #مدیرانش درک #صحیحی از مشکلات جامعه ندارند! زیرا تماس و ارتباطی با مردم #عادی ندارندکه از نزدیک مشکلات آنان را لمس کنند. متأسفانه در کشور همه چیز به نام #مردم ولی به کام قشر #مرفه پیش می رود.

* افزایش ۷۰% حقوق #نمایندگان در حالی که دولت قرار است به دلیل کمبود منابع، حذف ۳۴ میلیون نفر از یارانه نقدی و افزایش قیمت برخی حامل های انرژی را کلید بزند، چشم نظارتی مجلس را #نمی بندد؟! نمایندگان را #وام دار دولت نمی کند؟

🔸 اگر به راستی کشوری که #تورم ۹ درصدی دارد چرا باید قیمت های حامل های انرژی آن بیش از ۵۰ در صد #افزایش پیدا کند؟!

🔸 بیش از ۱۶۰ قلم از اساسی ترین و روز مره ترین دارو های مورد نیاز مردم از ابتدای ماه آینده از شمول بیمه خارج می شود! این یعنی شما #حق بیمه می دهید اما دفترچه بیمه شما #اعتبار ندارد! اگر قرار یارانه ها اجباراً قطع شود چرا دارو آزاد می شود و هزینه های درمان #بالا می رود؟

🔸 می گویند درآمد دولت #کم است و ناچار از افزایش قیمت هاست! می گوئیم، شما که می گفتید به برکت #برجام فروش نفت به سطح بی سابقه ای رسیده و پول آن هم به برکت توافقات بانکی به کشور باز #می گردد!!

🔸 چرا دولت بجای جلوگیری از دست درازی های #۱۵ هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان، بانک سرمایه و ... که معادل کل بودجه عمرانی کشور است توسط نور #چشمی ها غارت می شود، #انتقامش را از #مردم در لایحه بودجه می گیرند!!

🔸 هم اکنون غریب ۱۰۰هزار میلیارد تومان معوقه بانکی اعلام شده داریم! آیا بهتر نیست دولت بجای #له کردن مردم فکری برای باز ستاندن آنها بکنند؟! آیا بهتر نیست چند نفر نور #چشمی قربانی چند #میلیون نفر بشوند؟!

🔸 شما که در آستانه انتخاباتی پیامک به مردم می دادید که یارانه ها مجدداً #برقرار شد! و می گفتید دولت حذف ۲۴ میلیون نفر از یارانه بگیران را #جفا به مردم و #ناعادلانه می دانستید! آیا نمی توان گفت با گذر از روز های انتخاباتی و بی نیازی دولت به رأی مردم، همه وعده ها زیر #پاگذاشته شده است؟ حرف ها و کارهای کنونی #دولتمردان جفا به #مردم و #توهین به #اعتماد آنها نیست؟!!

🔸 در کجای دنیا رسم است دولت یه کشور از یک طرف یارانه مردم را #حذف کند، همزمان قیمت ها را نیز #افزایش دهد بعد هم از #حقوق شهروندی #دم بزند!!

🔸 می گویند #گران کردن بنزین و گازوئیل برای ایجاد شغل است! مگر تا به حال پولی برای ایجاد شغل #نبوده است؟ پس چرا برخی حضرات حقوق های چند ده میلیونی می گیرند؟! ضمن این که گرانی سوخت باعث نابودی ۴۸۰ هزار #شغل خواهد شد.

🔸 دولت محترم بجای #جشن حقوق شهروندی بهتر بود که مراسم #ختم حقوق شهروندی را می گرفت! زیرا با وجود عدم توجه به اشتغال، گرانی، آزاد کردن قیمت های دارو، حذف یارانه ها، مسکن اجتماعی، حقوق های نا #عادلانه و ... ختم آن بهتر بود تا جشن!!

🔸 آنانی که در قبل از انقلاب محتاج لقمه #نانی بودند و بعد از انقلاب یکباره صاحب #اموال بسیار شدند و با استفاده از رانت، تا توانسته اند کارخانه ها را به اسم خصوصی سازی به #قیمت نازل خریدند و امروز ادعای برخورداری از #ژن خوب و آی کیو برتر را دارند، این توهین #مرفهین بی درد به مردم قابل #تحمل نیست!

🔸 بی عدالتی و عدم توجه به حقوق شهروندی یعنی این که در حقوق کارگر #۴۰هزار تومان حق مسکن دیده شود اما برای نماینده مجلس #۶میلیون تومان، برای کارگر حق آمد و شد #نبینی اما برای نماینده مجلس ماهی #۴میلیون تومان دیده شود و ... حقوق کارگر ماهی ۹۰۰هزار تا ۱میلیون تومان اما برای راننده شخصی نماینده ماهی #سه میلیون تومان از بیت المال بدهید!!

🔸 اگر افزایش ۷۰درصدی حقوق نمایندگان تصویب شود باید تصویر شهید مدرس را از دیوار مجلس پائین بکشند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...