ویژه کنید
عکس و تصویر حواشی خواندنی دیدار دکتر #جلیلی با خانواده #شهید_محمد_حسین_حدادیان/ 3 . در ادامه #پدر_شهید سخنش را ...

حواشی خواندنی دیدار دکتر #جلیلی با خانواده #شهید_محمد_حسین_حدادیان/ 3
.
در ادامه #پدر_شهید سخنش را ادامه می دهد و با اشاره به مراسم باشکوه تشییع و #ترحیم محمدحسین می گوید خیلی خوشحالم که هر کدام از شهدایی که می روند بعد از آنها هزاران جوان دیگر جا پای آنها می گذارند. امروز در مراسم ترحیم محمد حسین از نزدیک دیدم چقدر از جوانانی که خودشان را به مراسم رسانده بودند و می گفتند ما راه او را ادامه می دهیم.
.
اما #مادر_شهید نیز حرفهای زیادی برای گفتن داشت. اول از همه تاکید کرد که «محمد حسین» #شهید راه #ولایت است و حاضر نیستم این تعبیر را با هر نوع #حیله گری برای من عوض کنند. .
مادر شهید ادامه داد: در حالی که خیلی از بزرگان کشور در فهم #ولایت_مطلقه_فقیه گیر کرده اند، پسرم این بحث را خوب فهمیده بود و به آن عمل می کرد. #زیارت_عاشورا یش ترک نمی شد، اهل #نماز اول وقت بود، بسیار با ادب بود، نسبت به #لقمه_حرام بسیار حساس بود، نمی خواهم بگویم #قدیس بود اما در شرایط امروز #جامعه امثال او کم هستند.
.
مادر شهید می گوید حتی یکی از خانم هایی که #حجاب کاملی هم نداشت سر مزار محمد حسین به من گفت دیشب حاجتم را از شهید شما خواستم و امروز به آن رسیدم و من فکر می کنم محمد حسین در طول زندگی اش آنقدر خوب بندگی خدا را کرد که امروز چنین مقامی به دست بیاورد.
.
نکته جالب دیگری نیز که مادر #شهید می گوید این است که محمد حسین در طول زندگی اش بارها چنین شهادتی را از خدا خواسته بود. مادر شهید می گوید محمد حسین قبلا به من گفته بود که همه شهدا بزرگ هستند اما بعضی #شهدا طوری شهید می شوند که جریان ساز هستند، موج ایجاد میکنند و من هم می خواهم اینطور باشم.
.
#مادر در پایان خطاب به #جلیلی می گوید: سلام خاص ما را به #آقا برسانید و به ایشان بگویید تا این سرزمین مادرانی دارد که به شهید و شهادت افتخار می کنند، ایشان تنها نخواهد بود.
.
در نهایت دکتر جلیلی خطاب به پدر و مادر محمد حسین می گوید خدا بی جهت از بین 80 میلیون نفر کسی را برای شهادت و رسیدن به چنین افتخاری انتخاب نمی کند. این ماجرا حاصل تربیت صحیح امثال شما و #لقمه_حلال است. امروز محمد حسین یکی از مصادیق «السلام علی اصحاب الحسین» است و خوش به حال شما که چنین آبرویی نزد #خدا و #ائمه پیدا کرده اید.
.
جلیلی ادامه می دهد: واقعا در برابر عظمت روحی شما #انسان احساس کوچکی می کند و این آرامش که ناشی از ایمان بالای شماست باعث غبطه است. دعا کنید شرمنده شهدا و امثال محمد حسین نشویم و اندکی هم شبیه آنها باشیم.
.

#شهرستان_قدس #شهرقدس #شهرقدسیها
#ایران #تهران #غرب_تهران
#شهرستان_شهریار #ملارد #صفادشت
#امام_خمینی_ره #امام_خامنه_ای
#حزب_الله #من_انقلابیم
#شهدای_مدافع_حرم #مدافع_حرم #مدافعان_حرم
#شهید_محسن_حججی #سردار_شهید_حسین_همدانی
#شهید #شهدا #شهادت #شهیدگمنام
#شهدای_۸سال_دفاع_مقدس
#ادامه_دهنده_راه_امام_حسین_ع

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...