ویژه کنید
عکس و تصویر 📺 مجریان تحویل سال مشخص شدند در ایام نوروز، ۹ شبکه ویژه‌برنامه تحویل سال دارند. ...

📺 مجریان تحویل سال مشخص شدند

در ایام نوروز، ۹ شبکه ویژه‌برنامه تحویل سال دارند.

معاون سیما در نشستی خبری درباره برنامه‌های تحویل سال تلویزیون اعلام کرد: اولین روز از نوروز با ایام شهادت امام هادی (ع) مصادف است و ما در آن روز برنامه تحویل سالمان باید تناسبی با ایام شهادت داشته باشد. به همین دلیل برنامه‌های نوروزی ما از سه روز مانده به سال تحویل یعنی شنبه ـ ۲۶ اسفند ماه ـ به روی آنتن می‌رود.

در همین راستا، «بهارنارنج» برنامه تحویل سال شبکه سه سیماست که چند روز قبل از تحویل سال با اجرای #احسان_علیخانی به روی آنتن خواهد رفت.

همچنین ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو با اجرای #ژیلاصادقی و #محمدسلوکی پخش خواهد شد.

ویژه‌برنامه «یکِ یک» با اجرای #سیدعلی_ضیا از شنبه (۲۶ اسفند ماه) روی آنتن می‌رود و در روز تحویل سال نیز چندین ساعت از جدول پخش شبکه یک را به خود اختصاص خواهد داد.

برنامه تحویل سال «شب فیروزه‌ای» به تهیه‌کنندگی #محمدقنبری در برج میلاد از شبکه پنج سیما به روی آنتن می‌رود.

همچنین برنامه «دورهمی» به تهیه‌کنندگی #مصطفی_احمدی و با اجرای #مهران_مدیری چند ساعت پیش از لحظه تحویل سال ۹۷، به شکل ویژه در روز بیست و نهم از ساعت ۱۶ تا ۱۸ پخش می‌شود.

شبکه آموزش هم پیش از تحویل سال نو به استقبال نوروز خواهد رفت و این ماموریت را به برنامه «پنجره‌ها» محول کرده‌اند. این برنامه با عنوان «پنجره‌های نوروزی» به طور زنده با اجرای #مجیدواشقانی از روز جمعه ـ ۲۵ اسفند ماه ـ تا روز سه‌شنبه ـ ۲۹ اسفند ماه ـ به روی آنتن خواهد رفت.
.
#احسان_علیخانی_تماشا #ژیلا_صادقی_تماشا #محمد_سلوکی_تماشا #سید_علی_ضیا_تماشا #محمد_قنبری_تماشا #مهران_مدیری_تماشا #مصطفی_احمدی_تماشا #مجید_واشقانی_تماشا #دورهمی #بهارنارنج #علی_ضیا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...