ویژه کنید
عکس و تصویر خوب بودن برای مردان عادتی اجتناب ناپذیر شده است و این افراد در عقبه هزاران ...


خوب بودن برای مردان عادتی اجتناب ناپذیر شده است و این افراد در عقبه هزاران فریاد پشت سکوتشان خورد می شوند.
مردان از سر احتیاجشان مهربان نیستند.آنها دنیا را کوچکتر و حقیرتر از آن می بینند که بدی کرده و خود را با وجود برتری، بد جلوه دهند.
مردان هیچگاه در مسیر اهداف بزرگ زندگی مشترک به نتایج سطحی و گذرا نمی اندیشند.
آنان برای زندگی سراسر شادی و سرور تلاشی فوق العاده با توان مضاعف و جهشی وصف ناپذیر در دنیایی ناپایدار و متلاشی وارد رابطه ای عاطفی می شوند.
عادت مردمان این زمان است که فقط زمان کار و گرفتاری سمت این شاهزاده های سوار بر اسب سفید می آیند و جنبه های مثبت بی شمار آنان را تکرار می کنند تا چه بسا راه چاره ای از ذهن آنان خطور کند و نجات بخش این سیندرلاهای رویایی باشند.
باید مراقب باشبم تا مبادا در گذر زمان مردان بشکنند و ترک بردارند و ذره ذره وجود آنان در سنگریزه های ریز و درشت زندگی قربانی ندانم کاری های احساسات این هم سن و سال های شیطان صفت نحیف شود و ارزششان از یادها به فراموشی سپرده شود و در آخر خسته می شوند و از پا در می آیند و در اندیشه تاریخ بازیچه یک سری آدم های خالی گردند و متاسفانه این بازی آنقدر بی سر و صدا رخ میدهد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است و این بزرگ ترین خطر برای نه تنها نسل کنونی بشر بلکه به مراتب بیشتر بر آیندگان خواهد بود.
مردان متفکرانی فروتن، قدرتمند و مهربان هستند که مظلومیت آنان در سالیان متمادین و ناکامی این بزرگان در کمال ناباروری در جامعه فعلی کرامت و عزتمندی آنان را دوچندان می کند.
اما بی شک تاریخ حق فراموشی را ندارد و نخواهد داشت.
جعفر لک زایی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

کانال رسمی ویسگون در تلگرام

http://telegram.me/wisgoon

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...