ویژه کنید
عکس و تصویر طب سوزنی سینه . 🔆 طب سوزنی سینه برای تغییر سایز سینه (بزرگ کردن سینه ...

طب سوزنی سینه
.
🔆 طب سوزنی سینه برای تغییر سایز سینه (بزرگ کردن سینه یا کوچک کردن سایز سینه) ، لیفت ، بالا بردن و فرم دهی سینه مورد استفاده قرار می گیرد.
.
🔆 از آن جایی که بیشتر بافت سینه از چربی تشکیل شده است و طب سوزنی بر روی افزایش یا کاهش این بافت های چربی کار می کند بنابراین به غدد سینه یا بافت آن تغییری ایجاد نکرده و به آن ها آسیبی نمی رساند.
@tebbe_soozani
🔆 تعداد جلسات مورد نیاز برای مراجعه ی بیمار در طب سوزنی سینه 15 جلسه بوده و به صورت هفته ای 2 بار انجام می شود . بیمار می تواند نتیجه ی تاثیر طب سوزنی سینه را بعد از جلسه ی 5 یا 6 متوجه شود.
.
🔆 هر جلسه ی درمان حدود 40 تا 50 دقیقه به طول می انجامد . به منظور تاثیر بیشتر طب سوزنی سینه ، در ابتدای جلسه ی درمانی ، از بادکش سینه به مدت تقریبا 20 دقیقه استفاده شده و سپس تحریک نقاط بدن به وسیله ی سوزن های طب سوزنی به مدت 20 تا 30 دقیقه انجام خواهد شد.
.
💢 نتیجه و ماندگاری
.
🔆 تغییر سایز در هر بیمار با توجه به سیستم بدن او متفاوت از بقیه است . به طور متوسط تغییر سایزی که با طب سوزنی سینه در جلسه ی آخر مشاهده می شود بین 1 تا 3 سایز خواهد بود.
@tebbe_soozani
🔆 در صورتی که تغییر سایز نهایی بیمار بعد از 15 جلسه طب سوزنی سینه نتیجه ی دلخواه نبود ، به خاطر ادامه داشتن روند درمانی و تاثیرات طب سوزنی سینه طی یک ماه آینده ، بیمار می تواند بعد از گذشتن یک تا دو ماه ، پروسه ی درمان طب سوزنی را تا 10 یا 15 جلسه بعد ادامه دهد.
.
🔆 ماندگاری تغییرات طب سوزنی سینه که در بالا ذکر شد ، تا قبل از دوران بارداری و شیردهی ، تغییر سایز 10 کیلویی و یا تغییرات هورمونی در بیمار خواهد بود.
.
💢 امبدینگ سینه
.
🔆 از امبدینگ سینه همانند طب سوزنی برای لیفت و تغییر سایز سینه استفاده می شود ... ادامه ی مقاله را در سایت سوزنیران مطالعه بفرمایید 👇 👇 👇
http://soozaniran.com/breast-enhancement
.
@tebbe_soozani 📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran

سایت طب سوزنی: soozaniran.com

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...