ویژه کنید
عکس و تصویر ⁉ ️آیا #سکس چت یا سکس تلفنی کار بدی است؟ #دکتر محمدرضا رجبی شکیب یکی ...

⁉ ️آیا #سکس چت یا سکس تلفنی کار بدی است؟

#دکتر محمدرضا رجبی شکیب
یکی از راه های تحریک، تحریک کلامی است. صحبت از تخیلات و تصورات بین یک زوج. به زبان آوردن و توصیف کارهایی که یک زن یا #شوهر، در عالم واقع می خواهد با همسرش بکند.

آیا بین زن و مردی که رابطه عاطفی عمیقی دارند، بین یک زن و شوهر، این اتفاق بدی است؟ اعتقاد من این است که نه تنها بد نیست، که گاهی مفید است.

خیلی زوج ها با هم رودربایستی دارند. فکر می کنند حرف زدن در این مورد پرده های حیا را بین شان می درد! واضح است که این زوج ها نمی توانند از رابطه شان بیشترین لذت را ببرند.

من معتقدم زن و شوهرها باید هرچند وقت یک بار با هم سکس تلفنی یا حتی سکس چت داشته باشند. این یک تمرین عالی است برای تحریک کلامی، همچنین برای بیان خواسته ها و نیازها و در نتیجه، شناخت بیشتر زوج از شخصیت جنسی همدیگر.

این اتفاق می تواند بین یک زوج، وقتی بیفتد که به هم دسترسی ندارند، از طریق تلفن، یا تکست؛ یا اینکه در ابتدای یک معاشقه اتفاق بیفتد، وقتی زن و شوهر رو به روی هم نشسته اند، یا حتی در #آغوش هم اند، اما جلوی خودشان را می گیرند و وارد معاشقه نمی شوند.

چشمتان را ببندید و هر چه در #معاشقه تان تصور می کنید به زبان بیاورید و در گوش همسرتان زمزمه کنید. مطمئنا معاشقه بعد از اجرای این تکنیک، معاشقه هم دلپذیرتر خواهد بود.
فقط یک نکته مهم هست: سکس چت، یا #سکس تلفنی را، با پارتنری توصیه کردم که حتما رابطه فیزیکی را هم در خارج از دنیای مجازی با او تجربه کرده اید و می کنید. این تکنیک، مکمل یک رابطه حقیقی است؛ نه جایگزین آن.
WWW.MOLINA.IR

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...