ویژه کنید
عکس و تصویر طب سوزنی باسن . 🔆 طب سوزنی باسن برای تغییر سایز باسن (بزرگ کردن یا ...

طب سوزنی باسن
.
🔆 طب سوزنی باسن برای تغییر سایز باسن (بزرگ کردن یا کوچک کردن سایز) ، لیفت ، بالا بردن و فرم دهی استفاده کرد . طب سوزنی باسن بدون تزریق و یا استفاده از روش های پروتز گذاری انجام می شود.
.
🔆 این درمان به وسیله ی سوزن های طب سوزنی ، نقاط مشخصی از بدن بیمار را تحریک می کند . در مورد لیفت باسن ، عضلات باسن نیز تقویت می شوند و برای آن دسته بیمارانی که خواستار این تغییرات بدون استفاده از عمل های جراحی هستند مناسب است.
.
🔆 البته باید گفت میزان تاثیر و تغییرات طب سوزنی سینه به اندازه ی پروتز نخواهد بود و تغییر سایز محدودی را به دنبال دارد . تعداد جلسات مورد نیاز در طب سوزنی باسن 15 جلسه است.
.
💢 امبدینگ باسن
.
🔆 امبدینگ باسن بهتر از طب سوزنی باسن عملکرده و در یک ماه بیمار بیشترین تاثیر را در فرم دهی ، لیفت و یا تغییر سایز باسن را خواهد دید . در روش امبدینگ باسن سوزن و نخ با سوزن و نخ های امبدینگ سینه و صورت متفاوت است.
.
🔆 طول جلسات درمان طب سوزنی برای باسن 15 جلسه است که به صورت همزمان بر روی لیفت ، فرم دهی ، بالا آمدن و تغییر سایز باسن ، درمان انجام می شود . نخ های کار گذاشته شده در این روش بین 40 تا 45 روز بعد از اولین جلسه جذب خواهند شد.
.
🔆 در صورت رضایت بیمار از تغییرات بوجود آماده پروسه ی درمان خاتمه یافته ، در غیر این صورت برای تغییرات بیشتر ... ادامه ی مقاله را در سایت سوزنیران مطالعه بفرمایید 👇 👇 👇
http://soozaniran.com/hip-reinforcement
.
@tebbe_soozani
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran

سایت طب سوزنی: soozaniran.com

#طب #طب_سوزنی_با_لیزر #طب_سوزنی #طب_سوزنی #طب_سوزنی #طب_سوزنی_زیبایی #طب_سوزنی_باسن #امبدینگ_نخ #امبدینگ #آمبدینگ #امبدینگ_باسن #لیفت_ #لیفت_باسن #لیفت_سینه_باسن #لیفت #بالابردن_باسن #بزرگکردنباسن #بزرگ_کردن_باسن #فرمدهی #فرمدهی_باسن #دکتر_طب_سوزنی #فرمدهی_باسن👙 ❣ #فرمدهی_باسن_و_پهلو #دکتر_سید_جعفر_محقق #دکتر_سیدحعفر_محقق

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...