ویژه کنید
عکس و تصویر طب سوزنی صورت . 🔆 طب سوزنی در مبحث زیبایی صورت بر روی لیفت پوست ...

طب سوزنی صورت
.
🔆 طب سوزنی در مبحث زیبایی صورت بر روی لیفت پوست صورت و گونه ، از بین بردن و پر کردن خط خنده ، تاثیر در کم عمق شدن خطوط پیشانی ، از بین بردن چروک و تیرگی دور چشم ، رفع افتادگی پلک و از بین بردن پف چشم ، روشن شدن پوست ، برجسته کردن لب ، از بین بردن غبغب ، از بین بردن جوش و جای جوش و همچنین لک و منافذ باز پوست کار می کند.
@tebbe_soozani
🔆 منافذ باز پوست در بیمارانی که مشکل آن ها ژنتیکی است ، درمان با طب سوزنی می تواند این منافذ را کمی درمان کند اما این مشکل به طور کلی از بین نخواهد رفت . اما طب سوزنی بیمارانی که به صورت ثانویه دچار مشکل منافذ باز پوست شده اند را می تواند درمان کند.
.
🔆 در مورد تاثیر طب سوزنی بر روی چروک های پوست باید گفت این تاثیر بنا به محل چروک ها متفاوت است . بدین صورت که طب سوزنی صورت بر روی چروک هایی که در ناحیه ی گونه و خط خنده هستند ، به میران 60 الی 70 درصد ، ناحیه پیشانی یعنی از بالای ابرو را رستنگاه مو به اندازه ی 50 درصد و ناحیه ی دور و زیر چشم به خاطر چربی کمتری که دارد تاثیرات کمتری نسبت به نواحی دیگر خواهیم داشت.
.
💢 تعداد جلسات و روش درمان
.
🔆 در روش طب سوزنی صورت که بنا به مشکل پوست بیمار بین 12 تا 15 جلسه درمان نیاز دارد که معمولا نیاز به مراجعه ی بیمار به صورت هفته ای 2 بار است . در ابتدا با توجه به علائم پوستی ، به درمان مشکلات داخلی بیمار پرداخته می شود.
.
🔆 برای مثال بیماری که دارای پوست افتاده ای است نشان دهنده ی ضعیف بودن طحال این شخص می باشد و یا بیماری که دارای گودی و یا تیرگی دور چشم باشد ، این علامتی برای اختلال و ضعف کلیه است.
.
🔆 بنابراین در کنار درمان مشکلات پوستی بیمار به درمان مشکلات داخلی او نیز پرداخته می شود که باعث تاثیر بیشتر درمان طب سوزنی و ماندگاری بیشتر زیبایی پوست صورت را به همراه خواهد داشت.
.
🔆 تعرق زیاد پوست ... ادامه ی مقاله را در سایت سوزنیران مطالعه بفرمایید 👇 👇 👇
http://soozaniran.com/face
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com

#لیفت #لیفت_صورت #لیفت_گونه #ازبین_بردن_خط_اخم #ازبین_بردن_خط_خنده #خط_خنده #خط_خنده_گونه #خط_خنده_اطراف_چشم #خط_خنده_های_کنارلب #چروک #چروک_دورچشم #چروک_صورت #چروک_پوست #افتادگی_پلک #پف_چشم #روشن_شدن_پوست #برجسته_کردن_لب #رفع_غبغب #ازبین_بردن_جوش #از_بین_بردن_لک_صورت #منافذ_باز #طب_سوزنی #طب_سوزنی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...