ویژه کنید
عکس و تصویر درمان درد کمر و گردن . 🔆 درد کمر و گردن منشا های مختلفی دارند ...

درمان درد کمر و گردن
.
🔆 درد کمر و گردن منشا های مختلفی دارند ، دیسکوپاتی ها ، دیسک کمر ، دیسک گردن ، تنگی کانال نخاع ، گرفتگی های کمر و گردن و … است . طب سوزنی برای درمان درد کمر و گردن بسیار موثر عمل می کند.
.
🔆 شایع ترین آن ها دیسکوپاتی های طولانی مدت به معنای اختلال عصبی هستند که به صورت موقت و در ناحیه ی ستون فقرات و نخاع می باشد . طولانی شدن این دیسکوپاتی ها و درمان نشدن آن ها به مرور زمان موجب گرفتگی های عضلانی خواهند شد.
.
🔆 بیرون زدگی دیسک به ترتیب حاد یا مزمن بودن به 4 قسمت تقسیم می شود . طب سوزنی در مرحله ی آخر که شدید ترین نوع دیسک بوده و دیسک هرنیِشن نام دارد ، به جز خواسیت ضد دردی موقت ، تاثیر چندانی ندارد.
.
🔆 اما در سه مرحله ی شروع دیسک که باعث خواب رفتن و گزگز دست و یا کمر شود طب سوزنی می تواند تاثیر گذاری خوبی داشته باشد . برای درمان درد کمر و گردن با توجه به مکانیزم طب سوزنی فرصتی برای ترمیم دیسک وجود خواهد داشت.
.
💢 روند درمان با طب سوزنی
.
🔆 پزشک طب سوزنی می تواند بعد از معاینه و دیدن MRI بیمار ،میزان اثرگذاری طب سوزنی برای درمان ... ادامه ی مقاله را در سایت سوزنیران مطالعه بفرمایید 👇 👇 👇
soozaniran.com/back-ache
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com

#درد_کمر #کمردرد #کمردرد😊 #گردن_درد #درد_گردن #درد_گردن_کمر #کمر #دیسک_کمر #دیسکوپاتی #دیسک_گردن #ام_آر_آی #ام_ار_ای #تنگی_کانال_نخاع #تنگی_کانال_نخاعی #گرفتگی_عضلات #گرفتگی_کمر #گرفتگی_گردن #اختلال_عصبی #هرنیشن #ترمیم_دیسک #طب_سوزنی #طب_سوزنی #طب_سوزنی_گوش #دکتر_سید_جعفر_محقق #دکتر_طب_سوزنی #دکتر_محقق

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...