ویژه کنید
عکس و تصویر طب سوزنی چیست ؟ . 🔆 طب سوزنی نوعی علم درمان بیماری هاست که خاستگاه ...

طب سوزنی چیست ؟
.
🔆 طب سوزنی نوعی علم درمان بیماری هاست که خاستگاه این علم به کشور چین و دوران نوسنگی باز می گردد.
.
🔆 پایه ی درمان با طب سوزنی ، تحریک نقاط خاصی از بدن با نام گذرگاه انرژی است که بر اساس علوم چینی ، انرژی حیات با نام چی یا QI در این گذرگاه ها جریان دارند.
.
🔆 نتیجه ی تحریک این نقاط باعث تسکین درد و یا بهبود بیماری فعلی بیمار می شود .در ابتدا برای تحریک این نقاط در بدن بیمار ، از سنگ های نوک تیز استفاده می شد که با پیشرفت علم و مطالعه و تحقیق بر روی طب سوزنی به جایگاه امروزه و استفاده از سوزن های بسیار نازک در این طب رسیده ایم.
.
🔆 از طب سوزنی می توان در زمینه ی زیبایی پوست ، درمان چاقی ، درد کمر و گردن ، درمان سینوزیت و میگرن ، درمان بیماری های رماتولوژیک ، بیماری های پوستی ، بیماری های ریوی ، بیماری های گوارش و کبد ، بیماری های اعصاب ، درمان بیماری ها و مشکلات زنان ، درمان اختلالات جنسی ، درمان اختلال خواب و مشکلات روانپزشکی ، کمک به ترک سیگار و ترک اعتیاد ، کمک به روند بهبود سرطان ، درمان سندرم پای بی قرار و بقیه تیک ها استفاده نمود.
.
🔆 سوزن های استفاده شده در طب سوزنی ... ادامه مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇 👇
http://soozaniran.com/tebe_sozani/
.
دکتر سید جعفر محقق
متخصص طب سوزنی
مدرس امبدینگ و عضو طب سوزنی ایران
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com
.

#طب #طب_سوزنی #طب_سوزنی #طب_سوزنی #طب_سوزنی_لاغری #لاغری #لاغری_شکم #لاغری_پهلو #لاغری_ #لاغری_موضعی #بزرگکردنسینه #بزرگ_کردن_سینه #بزرگ_کردن_باسن #لیفت_سینه #لیفت_باسن #درمان_چاقی #درمان_چاقی #درمان_جوش #درمان_میگرن #درمان_سردرد #کمردرد #گردن_درد #زیبایی #زیبایی_ #زیبایی_پوست #زیبایی_صورت #جوانسازی #کلاژن_سازی #کلینیک_پوست #کلینیک_زیبایی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...