ویژه کنید
عکس و تصویر دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن . 🔅 دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن در کنار طب سوزنی برای ...

دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن
.
🔅 دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن در کنار طب سوزنی برای درمان پوست و در مبحث زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و برای درمان ضایعات پوستی بسیار موثر عمل می کند.
.
🔅 همانطور که از نام این دستگاه با نام میکرونیدلینگ به معنای سوزن زدن کوچک پیداست ، این دستگاه با داشتن سوزن های بسیار ریز و متعدد که به صورت یکبار مصرف هستند ، برای ایجاد خراش های سطحی بر روی پوست صورت ، با نفوذ به لایه ی درم برای بالا بردن غلظت کلاژن در پوست ، مورد استفاده قرار گرفته و یکی از بهترین روش های کلاژن سازی در سطح دنیا به کار می رود.
@tebbe_soozani
🔅 بیمار بعد از استفاده از میکرونیدلینگ با درماپن متوجه پوسته ریزی و از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست خود خواهد شد.
.
🔅 با جایگزین شدن سلول های جدید ، فعالیت در سطح پوست بیشتر شده و به شاداب شدن پوست ، بسته شدن منافذ باز پوست ، از بین رفتن لک ها ، از بین رفتن جوش و جای جوش در پوست صورت میانجامد.
.
🔅 استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن هر 30 یا 40 روز یکبار انجام شده و تعداد جلسات بر اساس عمق لک ها و جای جوش ها در روی پوست بیمار مشخص می شود . تاثیر این دستگاه بعد از هر جلسه درمان قابل مشاهده است ، اما برای از بین رفتن کامل مشکل پوستی در بیماران ، توصیه به کامل کردن دوره ی درمان می شود.
.
💢 میکرونیدلینگ دور چشم
.
🔅 برخلاف کارکرد دیگر دستگاه های لایه برداری و زیبایی پوستی مبنی بر محدودیت استفاده برای نقاط حساس پوست مانند دور چشم یا پوست های تیره در استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ ... مطالعه ی ادامه ی مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇 👇
soozaniran.com/microneedling
.
دکتر سید جعفر محقق
متخصص طب سوزنی
مدرس امبدینگ و عضو طب سوزنی ایران
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com
.
#میکرونیدلینگ #میکرونیدلینگ_مزوتراپی #میکرونیدلینگ_مزوتراپی #درماپن #درماپن_پوست #درماپوست #مزوتراپی #مزو #لایه_بردار #لایهبرداری #لایهبردار #زیبایی #زیبای #دورچشم #چروک_دور_چشم #لک #لک_صورت #درمان_جوش #درمان_لک #منافذبازپوست #منافذبازپوست #منافذ_پوست #منافذباز #کلاژن #کلاژنسازی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...