ویژه کنید
عکس و تصویر ماسک نوری یا ماسک LED . 🔅 ماسک LED یا نوری زیر مجموعه ای از ...

ماسک نوری یا ماسک LED
.
🔅 ماسک LED یا نوری زیر مجموعه ای از روش لایت تراپی است . این ماسک شامل LED های مختلفی بر روی یک نقاب بوده که روی صورت بیمار قرار می گیرد.
.
🔅 نورهای LED در این ماسک بر اساس نقاط طب سوزنی تعبیه شده است که به جای تحریک این نقاط با سوزن ، در این ماسک با نور و فرکانس تحریک می شوند.
.
🔅 موارد استفاده از ماسک نوری برای کلاژن سازی ، جلوگیری از پیری پوست و جوانسازی صورت ، افزایش خون رسانی صورت ، از بین بردن لک و جوش ، کاهش چروک صورت ، تسریع در بهبود زخم و از بین رفتن جای زخم ، رفع خطوط ریز صورت ، کوچک نمودن منافذ باز صورت و … است.
.
🔅 همچنین این ماسک با طول موج مشخص قادر به از بین بردن باکتری پورفرین موجود در آکنه ها نیز می باشد.
.
🔅 ماسک Led یا نوری دارای سه طول موج و پالس فرکانسی متفاوت است که با رنگ های مختلف نشان داده می شود . نور قرمز رنگ در این ماسک برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت استفاده می شود.
.
🔅 نور آبی رنگ برای درمان جوش و جای جوش استفاده می شود و نور سبز رنگ برای درمان لک ، اسکارپ و جای زخم در صورت و... ادامه مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇
soozaniran.com/led-mask

دکتر سید جعفر محقق
متخصص طب سوزنی
مدرس امبدینگ و عضو طب سوزنی ایران
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com
.

#ماسک_ #ماسک_صورت #ماسک #ماسک_led #ماسک_ال_ای_دی #جوانسازی #جوانسازی_پوست #جوانسازی #جوانسازی #کلاژنسازی #کلاژن #کلاژن_سازی #خونرسانی #خونرسانی_پوست #لک #ازبین_بردن_لک #جای_جوش #بهبود_زخم #زخم #لیفت #لیفتینگ #لیفتینگصورت #لیفتینگ_صورت #لیفت_صورت #درمان_جوش #درمان_لک #درمان_لک_پوست #درمان_جوش #درمان_لک_پوست #دکتر_سید_جعفر_محقق #دکتر_طب_سوزنی #طب_سوزنی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...