ویژه کنید
عکس و تصویر امبدینگ در طب سوزنی . 🔆 در واقع مبنای امبدینگ همان مبنای طب سوزنی و ...

امبدینگ در طب سوزنی
.
🔆 در واقع مبنای امبدینگ همان مبنای طب سوزنی و استفاده از نقاط طب سوزنی است . این روش یک روش کاشت نخ بوده که به جای استفاده از سوزن در نقاط طب سوزنی از نخ های قابل جذب بخیه در این نقاط استفاده می شود.
@tebbe_soozani
🔆 در این روش بخیه ای زده نمی شود بلکه با استفاده از سوزن های مخصوص که وارد بدن بیمار می شود . نخ های قابل جذبی که از جنس کرکول یا PDO یا مونوسیتینگ و یا … هستند را وارد بدن بیمار می کنیم.
.
🔆 در حین جذب این نخ توسط بدن ، عمل تحریک نقاط طب سوزنی نیز اتفاق افتاده و همان اثر استفاده از سوزن در طب سوزنی را ایجاد می کند . سوزن های امبدینگ کمی بزرگ تر از سوزن های استفاده شده در طب سوزنی بوده و ممکن است از محل کاشت نخ یک تا دو قطره خون خارج شود.
.
💢 موارد استفاده از امبدینگ :
🔅 درمان چاقی های عمومی و یا موضعی به صورت فواصل یک ماه یک بار
🔅 در زمینه ی زیبایی صورت برای از بین بردن خط خنده ، چین و چروک های صورت و لیفت صورت
🔅 لیفت ، فرم دهی و تغییر سایز سینه
🔅 لیفت ، فرم دهی و تغییر سایز باسن
.
🔆 سوزن ها و نخ هایی که در امبدینگ صورت و سینه استفاده می شوند ظریف تر هستند و با نوعی که در بدن استفاده می شود متفاوتند . به همین خاطر میزان ماندگاری نخ ها در بدن بسته به نوع آن متفاوت است.
@tebbe_soozani
🔆 درمان با امبدینگ به صورت ماهی یکبار به مدت 20 الی 40 دقیقه انجام می شود . اما در بعضی موارد نیاز به تکرار مداوم ندارد . مثلا جذب نخ هایی که برای کاشت نخ در سینه مورد استفاده قرار می گیرد بین 2 تا 3 ماه است و نخ های کاشته شده در باسن بین 40 تا 45 روزه جذب می شود . در هر دو مورد در صورت رضایت بیمار از نتیجه ، درمان با یک جلسه خاتمه می یابد . در غیر این صورت یکبار دیگر تا رسیدن به رضایت بیمار تکرار خواهد شد.
.
🔆 در درمان چاقی به وسیله ی امبدینگ تعداد جلسات بیشتر بوده و به محض اینکه بعد از چند جلسه ، بدن به این روش درمان پاسخ نداده و یک آداپتیشن با روش درمانی ایجاد کند ، درمان ... مطالعه ی ادامه مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇 👇
soozaniran.com/embedding
دکتر سید جعفر محقق
متخصص طب سوزنی
مدرس امبدینگ و عضو طب سوزنی ایران
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com
.
#امبدینگ #امبدینگ_نخ #امبدینگ_صورت #لاغری #چاقی #درمان_چاقی_موضعی #لیفت #لیفتینگ_صورت #لیفت_باسن #لیفت_سینه

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...