ویژه کنید
عکس و تصویر بادکش درمانی 🔅 از روش بادکش درمانی که با نام حجامت خشک نیز شناخته می ...

بادکش درمانی
🔅 از روش بادکش درمانی که با نام حجامت خشک نیز شناخته می شود ، برای رفع درد مفاصل از جمله کمر درد ، درد زانو ، درد گردن ، کتف درد و یا خشکی مفصل ها ،همچنین برای رفع گرفتگی و اسپاسم عضلات در اثر تصادف یا ضربه ، رگ به رگ شدن ، گرفتگی رگ ها در بیماران دیابتی و فشار خون بالا بر روی پوست بدن استفاده می شود . این روش درمانی باعث زیاد تر شدن جریان خون در محل شده و به درمان و یا التیام درد بیمار کمک می کند.
.
🔅 در بسیاری از بیماری ها و مشکلات ذکر شده درمان اصلی توسط طب سوزنی انجام می شود و برای کمک به تاثیر گذاری بیشتر درمان از روش بادکش درمانی نیز استفاده می شود . این روش دقیقا مانند حجامت بوده اما بدون هیچ گونه خراشیدگی و خون ریزی پوستی انجام می شود.
.
🔅 روش بادکش درمانی با استفاده از لیوان های شیشه ای مخصوص و ایجاد خلا به وسیله ی مشتعل کردن پنبه ی آغشته به الکل در این لیوان ها انجام می شود که باعث می شود پوست بیمار مقداری به داخل لیوان مکیده شود . این لیوان ها به مدت 5 تا 10 دقیقه می توانند در محل باقی بمانند . این روش درمانی برای اولین بار در فرانسه انجام شد و جزئی از طب مکمل یا طب جایگزین است.
.
💢 بادکش درمانی زیر نظر پزشک
🔅 انجام روش درمانی بادکش در عین سادگی باید زیر نظر پزشک و در محل های مناسب با توجه به موضع درد بیمار انجام شود ، چرا که نباید هایی برای بادکش درمانی وجود دارد که یک فرد متخصص می تواند آن ها را بررسی کند ، در غیر این صورت ... مطالعه ی ادامه مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇 👇
soozaniran.com/cupping-therapy
.
دکتر سید جعفر محقق
متخصص طب سوزنی
مدرس امبدینگ و عضو طب سوزنی ایران
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799

سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran
تلگرام: t.me/tebbe_soozani
سایت طب سوزنی: soozaniran.com
.
#طب_سوزنی_تهران #طب #طب_سوزنی #بادکش #بادکش_درمانی #بادکش_گرم #بادکش_سرد_گرم #بادکش_سرد #بادکش_درمانی_تخصصی #بادکش_درمانی_چیست #حجامت_خشک #حجامت_خاص #حجامت #حجامت_درمانی #کمردرد #دردکمر #گرفتگی_عضلات #گرفتگی_عروق #رگ_به_رگ #رگ_به_رگ_شدن #دکتر_سید_جعفر_محقق #دکتر_طب_سوزنی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...