ویژه کنید
عکس و تصویر زندگینامه وی در طول تحصیل در مدرسه گیتارزن و عضو یک گروه موسیقی بود.در سن ...

زندگینامه

وی در طول تحصیل در مدرسه گیتارزن و عضو یک گروه موسیقی بود.در سن ۱۴ سالگی ترک تحصیل کرده و به عنوان یک پیشخدمت در یک رستوران کار می‌کرد تا اینکه به رییس یک کمپانی موزیک معرفی شد و قرار شد به عنوان کوچکترین عضو یک گروه پسر ۵ نفره به نام B2Y بر روی صحنه اجرا برود. زمانی که اعضای این گروه در حال تمرین با یکدیگر بودند از آن‌ها خواسته شد به عنوان معرف هاللیو (موج موسیقی کره) به چین بروند. در پی نپذیرفتن این پیشنهاد گروه از هم پاشیده و سپس منحل گشت.

هیون بعدها در آدیشن کمپانی DSP Media شرکت کرده و به عنوان عضوی از گروه دابل اس پذیرفته شد. وی در سال ۲۰۰۶ به مدرسه برگشته و تحصیل نیمه کاره خود را به اتمام رساند. وی اکنون (۲۰۱۱) دانشجوی سال اول مدیریت تولید در دانشگاه چونگ وون می‌باشد.

۲۰۰۵ : آغاز فعالیت

اولین اجرای هیون با گروه دابل اس در ۸ ژوئن ۲۰۰۵ صورت گرفت. در سال ۲۰۰۶ وی به همراه بقیه اعضای گروه در برنامه‌ای تحت عنوان 'از اینکه مرا از خواب بیدار کردی متشکرم' بازی نمود و به عنوان خوش خواب ترین فرد گروه شناخته شد. گروه دابل اس در سال ۲۰۰۷ جایزه MNet show Idol World را به دلیل فعالیت‌های مختلف در ژاپن از آن خود کرد.

در می۲۰۰۸ هیون به همراه هوانگ بو در برنامه 'ما ازدواج کرده ایم' ظاهر شد و نامزد دریافت جایزه بهترین زوج MBC گشت.

۲۰۰۹ : بازی در پسران برتر از گل

در سال ۲۰۰۹ آلبومی تحت عنوان 'کالکشن' از گروه انتشار یافت که هر کدام از اعضای گروه در آن به اجرای آهنگ‌های انفرادی پرداخته بودند. وی در همان سال در سریال پسران برتر از گل (ورژن کره‌ای) ظاهر و در نقش یون جیهو به ایفای نقش پرداخت.

هیون به خاطر بازی در این نقش جایزه بهترین هنرپیشه مرد را از Seoul International Drama Awards ۲۰۰۹ و جایزه محبوبیت را از فستیوال PaekSang Arts Awards دریافت نمود.

۲۰۱۰ : بازگشت ss501 و ترک DSP Media

در ۲۸ ژوئن ۲۰۱۰ DSP Media اعلام کرد هیون این کمپانی را ترک کرده و به کمپانی KeyEast پیوسته‌است. علی رغم ترک کمپانی DSP Media، هیون اعلام کرد که گروه از هم پاشیده نشده و به زودی به فعالیت خود ادامه خواهد داد. وی بعدها توضیح داد که در آن زمان شرکتی حاضر به بستن قرارداد با تمام اعضای گروه نبوده و آن‌ها مجبور شده‌اند به طور جداگانه با کمپانی‌های مختلف قرارداد ببندند.

در سال ۲۰۱۰ در سریال بوسه شیطانی (ورژن کره‌ای یک مانگای ژاپنی) به ایفای نقش پرداخت. پخش اولین قست این سریال در یوتوب ، در کمتر از ۵ روز یک میلیون بازدید کننده داشت و در کل با بازدید ۱۷٫۵ میلیون، توانست رکورد پخش سریال در این شبکه اجتماعی را بشکند. این سریال اولین سریال کره‌ای است که در سایت یوتوب به نمایش در آمده‌است.

۲۰۱۱ : خواننده سولو

در ۸ ژوئن ۲۰۱۱ اولین مینی آلبوم هیون ، Break Down انتشار یافت. این آلبوم توسط استیون لی ساخته شد، شخصی که آهنگ‌های داغ گروه دابل اس ، "Love Like This" و "Love Ya" را ساخته بود. این آلبوم در ۱۰ روز اول حدود ۷۰٫۰۰۰ نسخه پیش فروش داشت و در همان هفته اول انتشار، رتبه اول چارت موسیقی Gaon Weekly Album Chart را از آن خود کرد.

با فروش ۱۰۰٫۴۳۳ کپی در ماه اول انتشار، این آلبوم توانست رتبه اول چارت موسیقی ماهیانه Gaon را نیز از آن خود کند.

وی همچنین تنها شخص کره‌ای می‌باشد که توانسته در شوی تایوانی The Person ظاهر شود.

در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۱ دومین مینی آلبوم هیون، Lucky منتشر شد که از آلبوم قبلی موفق تر بوده و توانست جایزه‌های بسیاری را از آن خود کند. در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱ نیز آلبومی دیجیتالی تخت عنوان Marry You/Marry Me را روانه بازار کرد. این آلبوم محتوی ۴ آهنگ می‌باشد. موزیک ویدئوی Marry You/Marry Me در ساعت ۱۲ ظهر روز ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱ به طور رسمی از سایت یوتوب پخش شد.

۲۰۱۲ : تور فن میتینگ/انتشار آلبوم در ژاپن/سریال city conquest

در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۲ مینی آلبوم ژاپنی خودش که ورژن ژاپنی Lucky guy و kiss kiss به علاوه یک تک آهنگ ژاپنی بود را منتشر کرد.

از می تا ژوئیه تمام فوکوس هیون روی فن میتینگ های جهانی بود و توانست درچین و هنگ کنگ و سنگاپور و تایوان و تایلند فن میتینگهای موفقی را برگزار کند.

هیون برای بازی در سریال city conquest که قرار بود از پایان ۲۰۱۲ یا ابتدای ۲۰۱۳ پخش شود قرار داد بست و برای نقش اول این سریال که شخصیت پیچیده و خاص و عاصی بخاطر ناعدالتیهای اجتماعی داشت انتخاب شد.

در ۴ ژوئیه درست چند روز قبل از شروع فیلم برداری سریال دومین البوم هیون به نام Heat در ژاپن منتشر شد.

در ۴ آگوست هیون در فستیوال ۲۰۱۲ Asia song festival که در کره برگزار میشد به عنوان the best artist جایزه را دریافت کرد.

در ۴اکتبر هیون خبر سریال را منتشر کرد و جشن یک سالگی Henecia در ژاپن را برگزار کرد و کمپانی ژاپنی خبر شروع به ضبط اولین البوم بزرگ ژاپنی هیون به نام unlimited را منتشر کرد.

در نوامبر از هیون دعوت شد که برای Madame Tussaud به عنوان مدل برای ساختن مجسمه مومی همکاری کند. همکاری که ۲۰۰ میلیون وون برای هیون سود داشت و در ۲۱ دسامبر مجسمه در موزه و استودیو madame Tussauds در بوسان رونمایی شد.

۱۲.۱۲.۲۰۱۲ تاریخ خاصی که هیون برای انتشار البوم unlimited خودش انتخاب کرد.که سریعا درصدر Oricorn daily قرار گرفت.

روزهای پایانی سال ۲۰۱۲ برای هیون پر بود از جوایز متعدد از جمله


Tower Records' K-Pop Lovers! Awards: Single Daesang (Grand Prize) for Heat, "Most Popular Overseas Artist" Award at ۲۰۱۲ Miguhui Awards,

four awards ( ’Most Popular Artist of the Decade’, ‘Asia Top Buzz Solo Artist’, ‘Hong Kong Top Buzz Solo Artist’, and ‘Taiwan Top Buzz Solo Artist’) at the ‘Yahoo! Asia Buzz Awards ۲۰۱۲′

The Most Popular Artist of the Decade' was his fourth consecutive win since ۲۰۰۹

۲۰۱۳ : Japan tour Unlimited/city conquest cancelling

از ۶ ژانویه هیون تور unlimited را درژاپن شروع کرد و فوکوس کرد که به فن های انجا نزدیک تر شود. کنسرت ها با موسیقی و اجرای زنده همراه بودند و اجراهای قوی هیون نظر همه منتقدین را به خود جلب کرد.

۲۴ فوریه همراه با تعدادی از خوانندگان هالیو در جشنواره ۲K۱۳ FEEL KOREA که برای اولین باز برگزار میشد به عنوان سوپراستار شرکت کرد.

روز ۲۵ فوریه بعد از تمام شدن دیدار با طرفداران در یک مرکز کودک برای فن میتینگ بزرگ پرو به آنجا رفت.جائیکه از روزها پیش طرفداران از شهر ها و کشورهای دیگر در آن تجمع کرده بودند و در اطراف هتل هیون و محل برگزاری کنسرت چادر زده بودند و با هیجان وعشقی دیوانه کننده منتظر پرنس هالیو بودند.

پس از آن تور ژاپن را همچنان از سر گرفت و پس از اتمام آن اعلام کرد که فعالیتش را برای بازگشت به k-pop بعد از ۲سال و نیم شروع کرده و احتمالا تابستان آلبوم جدیدی در کره منتشر خواهد کرد.

خبری درباره البوم unlimited منتشر شد که به علت فروش بالای ۱۰۰۰۰۰ بعنوان gold در لیستthe Recording Industry Association of Japan (‘RIAJ’) که بسیار معتبر است certificate شد

در فوریه شبکه KBS سریال city conquest را از لیست پخش خارج کرد و علت انرا مطرح شدن مسائل سیاسی و نابرابریهای اجتماعی در این سریال مطرح کرد و از آنجائیکه تهیه کنندگان نتوانستند مشکل را حل کنند هیون از این پروژه که با سختی بسیار برای ان آماده شده بود انصراف داد.

۲ مارس اجرای u-express که جشنواره در ژاپن بود را به پایان برد

مهمترین مشخصه هیون : بخشندگی و سخاوتمندی

هیون به عنوان یک هنرمند سخاوتمند شناخته میشود که همیشه بخشی از درامدش راصرف کارهای خیرخواهانه و بشردوستانه میکند و به افراد نیازمند و بخشهای بهداشت ودرمان کمک میکند

از مارس ۲۰۱۳ شرکت در پروژه variety show شبکه sbs به نام barefoot friends رو شروع کرد. مجری برنامه هودانگ که از مجری های بین المللی کره است میباشد. یوئی از after school و ایونهیوک از superjunior و یون سی یون از اعضای دیگر شرکت کننده در این برنامه بودند ولی در مجموع هیون به عنوان سوپر استار در برنامه حضور داشت. در قسمتهای اول فیلمبرداری در کشورهای آسیایی مثل ویتنام و اندونزی و. .. انجام شد. ولی قسمت های بعدی در خود کره فیلم برداری شد. ولی هیوری از می به عنوان مهمان به تیم اضافه شد.

۲ ژوئن هیون در جشنواره کی پاپ در کوموماتو ژاپن شرکت کرد.متاسفانه بخاطر قرارداد کمپانی با شبکه DATV ژاپن اجازه پخش اجرای هیون در این جشنواره و همچنین از u express به شبکه sbs که امتیاز پخش را انحصارا داشت داده نشد و کمپانی خیلی ناشیانه علت را بد بودن کیفیت صدا مطرح کرد کهبا توجه به فن کمها غیرقابل باور بود.

۵ژوئن همزمان با انتشار رسمی آلبوم tonight که سومین سینگل ژاپنی از هیون است فن میتینگ و هند شیکینگ برای هزاران نفر انجام شد و هدیه تولد هیون به فنهاش بود.

۶ ژوئن (روز تولدش) سینگل کره ای هیون به نام the reason I live به مناسبت تولدش به بازار اومد که شعر فوق العاده ای داشت و در تشکر از فن ها و حمایتهاشون و عشق هیون به فنها بود.

۸ جون فن میتینگ بزرگ هیون بعد از یکسال و نیم در سئول به نام Party people که قبل از آنهم هند شیکینگ لوته انجام شد برگزار کرد. ۲۱ ژوئیه سریال city conquest از شبکه datv ژاپن پخش شد. در ژآپن به علت همزمانی انتشار البوم هیون و آیدولهای یکی از مافیاهای موسیقی اجازه شرکت هیون در برنامه های تلویزیونی داده نشد با این حال با رکورد فروش بالای ۱۰۰۰۰۰ نسخه آلبوم در روز اول به رتبه دوم لیست oricon رفت. پخش خود سریال در این شرایط میتواند به عنوان تبلیغی برای هیون باشد.


البوم round۳ که سومین میتی البومه هیونه روز ۲۲ ژوئیه منتشر شد. قبل از اون موزیک ویدئوی unbreakable منتشر شد که طوفانی به پا کرد. هیون ظرف چند روز اول به صدر تموم لیست ها رفت اما موزیک ویدئو your story باعث ناراحتی بعضی از فن ها شد. ..

در ۲۱ نوامبر فیلم برداری سریال ۲۴ قسمته جدید هیون به نام نسل الهام بخش شروع شد با بازی در این سریال هیون باعث شد که فن ها تصویر پسرگلش رو فراموش کنند و تصویری مبارز و شجاع و کاریزما از شین جونگ در ذهن فن ها به جا گذاشته بشه."این فیلم تا الان خیلی رکورد خوبی رو در درصد بیننده کسب کرده و دوم شده و این درصد برای فیلمی که هنوز قسمتای اولش پخش شده خیــلی خوبه واین باعث خوشحالی فن هاست بازی هیون جونگ در این فیلم باعث شد که اون در بهبود مهارت های بازیگری خودش مخصوصا در زمینه ی مبارزی پیشرفت چشمگیری داشته باشه. "

کیم هیون جونگ برای پنجمین سال متوالی جایزه 'Yahoo Asia Buzz Awards ۲۰۱۳' را که در هنگ کنگ برگزارشده بود دریافت کرد. او عنوان "بالاترین هنرمند کره ای BUZZ" که جایزه بیشترین میزان جستجو هنرمند کره ای را در پورتال سایت درسال گذشته داشته.خواننده تبدیل شده به بازیگر به علت درگیری های زمانی در اول دسامبر نتوانست در مراسم شرکت کند اما هوادارانش را باتشکرکردن مطمئن کرده.

کیم هیون جونگ در این باره منتشر کرد " من در حالیکه مشغول فیلم برداری درام"دوران احساسات" بودم خبرهای جایزه ام راشنیدم.بخاطر برنامه فیلم بردای نتوانستم در مراسم اعطای جوایز شرکت کنم اما از همه طرفداران بخاطر ساپورت های تمام نشدنیشان در پنج سال گذشته تشکر میکنم... من با بازیگری و موسیقی خوب برمیگردم."

آلبوم‌ها

۲۰۰۸ – Digital Single Thank You۲۰۱۱ – ۱st mini album Break Down۲۰۱۱ – ۲nd mini album Lucky۲۰۱۱ - Digital Single Marry You/ Marry Me۲۰۱۳ - tonight۲۰۱۳ - round۳

دی وی دی‌ها

۲۰۱۰ – Ready,Action! Spain Photo Book۲۰۱۰ – Kim Hyun Joong's "First Love Story DVD"

فیلم شناسی

۲۰۰۵: Nonstop – ep ۲۰۸ -MBC۲۰۰۵: Can Love Be Refilled? – KBS۲ sitcom۲۰۰۶: Pi Story – voice۲۰۰۷: Hotelier – with ss501 cameo ep ۷ -TV Arashi۲۰۰۸: Spotlight – with ss501 cameo -MBC۲۰۰۸: We Got Married – ep ۹ to ۳۸ -MBC۲۰۰۹: Boys Over Flowers – as Yoon Ji Hoo -KBS۲۲۰۰۹: Samsung Anycall Haptic Mission with F۴ and Som Dam-Bi۲۰۰۹: Family Outing – guest ep ۶۴–۶۵ -SBS۲۰۱۰: Playful Kiss – as Baek Seung Jo -MBC۲۰۱۱: Running Man – guest ep ۴۶–۴۷ -SBS۲۰۱۱: Dream High – cameo ep ۱ -KBS۲۲۰۱۴: inspiring generation - as shin jung tae -KBS۲

موزیک ویدئو

۲۰۰۵ ۲Shai – She Laughed۲۰۰۶ Eru – Black Glasses۲۰۰۹ Kim Joon – Jun Be O.K۲۰۱۰ Gummy – As A Man۲۰۱۱ Kim Hyun Joong – "제발" (Please۲۰۱۱ Kim Hyun Joong – Break Down۲۰۱۱ Kim Hyun Joong – Kiss Kiss۲۰۱۱ Kim Hyun Joong – Lucky Guy۲۰۱۳ kim hyun joong - i cant erase you۲۰۱۳ kim hyun joong - cappuccino۲۰۱۳ kim hyun joong - tonight۲۰۱۳ kim hyun joong ft. jay park - unbrakabaleKim Hyun Joong- your story ۲۰۱۳

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...