ویژه کنید
عکس و تصویر 💢 دستگاه فارادیک . 🔅 دستگاه فارادیک برای کاهش وزن موضعی و از بین بردن ...

💢 دستگاه فارادیک
.
🔅 دستگاه فارادیک برای کاهش وزن موضعی و از بین بردن چربی ها در محل های خاصی مانند شکم ، پهلو ، بازوها ، ران پا و … استفاده می شود که شامل ویبراتور و پدهای ویبره بوده و شبیه به دستگاه های فیزیوتراپی عمل است.
.
🔅 عملکرد فارادیک به این صورت است که پدهای دستگاه به ژل التراسون آغشته شده و بر روی موضع مورد نظر قرار می گیرد بدین ترتیب فوکوس فرکانس در آن نقطه بیشتر شده و با ارسال پالس فرکانسی باعث شکسته شدن چربی ها و دفع آن ها از طریق ادرار ، تعرق و تنفس می شود.
.
🔅 این چربی ها به تنهایی از بدن دفع نمی شوند بلکه همراه با آب از بدن خارج خواهند شد . هر جلسه ی درمان حدود 20 دقیقه به طول میانجامد.
.
🔅 دستگاه فارادیک با کم کردن حجم چربی در محل تجمع آن باعث کم شدن سایز شده و برای افرادی که بدون رژیم خواستار کاهش سایز خود هستند بسیار مفید است . بیمار می تواند سایز خود را قبل از استفاده از دستگاه اندازه گرفته تا بلافاصله بعد از استفاده از دستگاه متوجه تغییر سایز خود شود.
.
🔅 این روند در هر جلسه ی درمانی با فارادیک قابل مشاهده بوده و در یک دوره ی 10 روزه بسیار چشمگیر خواهد بود.
.
🔅 همچنین دستگاه فارادیک برای درمان چاقی صورت ، افتادگی پوست بعد از زایمان ... ادامه ی مقاله در سایت سوزنیران 👇 👇 👇 soozaniran.com/faradik

دکتر سید جعفر محقق
دکتر طب سوزنی
مدرس امبدینگ
عضو رسمی انجمن علمی طب سوزنی
عضو فدراسیون جهانی طب سوزنی
.
📍 شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

26414399
22904799


سوال و رزرو نوبت: t.me/soozaniran

تلگرام: t.me/tebbe_soozani
اینستااگرام: intagram.com/tebbe_soozani

سایت طب سوزنی: soozaniran.com

#فارادیک #دستگاه_فارادیک #لاغری_پهلو #لاغری_شکم #لاغری #لاغری_ #لاغری_آسان #لاغری_تا_عید #لاغری_تا_عید_97 #کاهش_وزن #کاهش_سایز #کاهش_چربی #کاهش_اشتها #تناسباندام #تناسب_اندام #تناسب_وزن #لاغری_بدون_رژیم #لاغری_بدون_بازگشت #لاغری_بدون_عوارض #لاغری_با_لذت #درمان_چاقی #درمان_چاقی #درمان_چاقی_موضعی #درمان_چاقی #چاقی #چاقی_ #طب_سوزنی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...