ویژه کنید
عکس و تصویر 🔻 💢 ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی . 🔅 ترک سیگار و اعتیاد ...

🔻 💢 ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی
.
🔅 ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی یکی از قدیمی ترین روش ها برای کمک به این بیماران می باشد . ترک اعتیاد برای هر شخص بنا به نوع اعتیاد ، مواد مصرفی ، مدت زمان و شروع مصرف ، دوره ی درمان متفاوتی خواهد داشت . ترک اعتیاد یک تیم ورک بوده و برای به نتیجه رسیدن این پروسه بهتر است صرفا به یک روش بسنده نکرده و از روش های کمک درمانی نیز استفاده کرد.
.
🔅 همچنین در مورد ترک سیگار علاوه بر درمان به وسیله ی طب سوزنی ، خود بیمار نیز باید تمایل به ترک سیگار داشته باشد . بیمارانی که به اجبار دیگران و یا علیرغم خواسته ی واقعی خودشان برای ترک سیگار مراجعه می کنند ، متاسفانه درمان موفقیت آمیز نخواهد بود.
.
🔅 موسسه ای به نام “نادا” در آمریکا ، با هدف ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی مشغول به فعالیت است . روزانه 5 هزار نفر با روش های موسسه نادا و موسسه های زیر مجموعه ی آن ، اقدام به ترک سیگار و اعتیاد کرده و درصد بالایی از درمان آن ها موفق بوده است . در حال حاضر در ایران کلینیک طب سوزنی دکتر سید جعفر محقق ، تنها زیر مجموعه ی موسسه ی نادا در آمریکا می باشد . این گواهینامه ی فعالیت بعد از گذراندن دوره های ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی زیر نظر اساتید بین المللی نادا در ایران و پس از ارزیابی عملکرد دکتر سید جعفر محقق به ایشان اعطا شده است.
.
🔅 مقاله ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی در سایت سوزنیران 👇 👇 👇
Soozaniran.com/tark-etiad

دکتر سید جعفر محقق
دکتر طب سوزنی
مدرس امبدینگ
عضو رسمی انجمن علمی طب سوزنی
عضو فدراسیون جهانی طب سوزنی
.
👇 👇 👇
آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو شریعتی، و کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10، طبقه پنجم

سوال و رزرو نوبت:
26414399
22904799
t.me/soozaniran

سایت طب سوزنی: soozaniran.com
اینستاگرام: instagram.com/tebbe_soozani
تلگرام: t.me/tebbe_soozani

#طب #طب_سوزنی #طب_سوزنی #طب_سوزنی #دکتر_سید_جعفر_محقق #دکتر_محقق #دکتر_طب_سوزنی #دکتر #ترک_اعتیاد #ترک_سیگار #ترک_اعتیاد_تهران #ترک_اعتیاد_طب_سوزنی #ترک_سیگار_طب_سوزنی #سیگار #سیگاری #سیگاریا #طب_سوزنی_تهران
#tebe_sozani #tebbesoozani #tebesozani #soozaniran #dr_mohaghegh #tebbe_soozani

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...