ویژه کنید
عکس و تصویر #جبهه_اقدام #پاسخ_به_شبهه ⁉ ️دوستان زیادی در مورد حضور سایت خامنه ای دات آی آر در ...

#جبهه_اقدام
#پاسخ_به_شبهه
⁉ ️دوستان زیادی در مورد حضور سایت خامنه ای دات آی آر در نرم افزارهای ضداجتماعی صهیونیستی مثل تلگرام، اینستاگرام، توییتر و... سوال دارند. آیا حضور این سایت در شبکه های صهیونیستی، جوازی برای حضور بقیه ی مردم در این شبکه های صهیونیستی است؟
✅ پاسخ را بررسی 🎥 می کنیم...

🎬 #پلان_اول
کسانی به عنوان نماینده‌ی رهبری از زبان رهبری حرف میزنند. خب، من خودم هنوز که الحمّدلله زبانم از کار نیفتاده؛ حرف خود من که مقدّم به حرف آنها است. آنچه من میگویم، حرف من آن است؛ کسانی هم که حرف میزنند -نمایندگان رهبری و منصوبین رهبری و مانند اینها که تعداد زیادی‌اند- از قول رهبری نمیگویند؛ این را توّجه داشته باشید. (بیانات امام خامنه ای ۹۴/۰۴/۲۰)

🎬 #پلان_دوم
به طور کلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی و مانند آن اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود و یا خلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی باشد جایز نیست. (استفتاء از امام خامنه ای)

🎬 #پلان_سوم
توئیتر و فیس بوک "فیلتر" هستند.

🎬 #پلان_چهارم
سازنده تلگرام، پاول دروف، عضو نحله فاسد پاستافاریانیسم است که بر پایه نفی خداوند متعال و تمسخر انبیاء الهی پایه گذاری شده است‌. وی حامی کانالهای شیطان پرستانه، ضد دین و ضد نظام جمهوری اسلامی است.

🎬 #پلان_پنجم
اینستاگرام متعلق به مدیر فیس بوک است که رسما اعلام کرده اطلاعات کاربران را در اختیار سازمان های جاسوسی قرار می دهد. (یعنی موجب سود اطلاعاتی به دشمنان اسلام و مسلمین است)

🎬 #پلان_ششم
بر طبق آمار سایت الکسا، کاربران ایرانی روزانه بیشاز ۱۸۰ میلیون تومان برای مدیرِ ضد خدای تلگرام، درآمد زایی می کنند!!! (این سند اثبات می کند که تنها حضورِ کاربران ایرانی در تلگرام، سود اقتصادی برای دشمنان اسلام و مسلمین دارد)

🎬 #پلان_هفتم
به طور کلی، استفاده از فیلترشکن و مانند آن تابع قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی می باشد و تخلف از مقررات جایز نیست. (استفتاء از امام خامنه ای)

🎬 #پلان_هشتم
در مسائل فقهی، "جایز نیست" به معنای "حرام بودن" است.

🎬 #پلان_نهم
منصوب شدگان از سوی رهبری حتی ممکن است در برخی مسائل سیاسی و اجتماعی نظر متفاوتی با بنده داشته باشند. (بیانات امام خامنه ای ۹۴/۰۴/۲۰)

🎬 #پلان_دهم
حضرت امام خمینی (ره): «اگر من هم پایم را کج گذاشتم شما مسؤولید اگر نگویید چرا پایت را کج گذاشتی، باید هجوم کنید، نهی کنید که چرا؟... امت باید نهی از منکر کند، امر به معروف کند.» (صفحه ی ٤٧ جلد ٨ صحیفه ی نور)

🎬 #پلان_یازدهم
هیچ‌کس فوق نظارت نیست. خودِ رهبری هم فوق نظارت نیست؛ چه برسد به دستگاههای مرتبط با رهبری. بنابراین همه باید نظارت شوند. (بیانات امام خامنه ای ۷۹/۱۲/۰۹)

🎬 #پلان_دوازدهم
نظرات خود را به دستگاه‌ها ارائه کنید و موضع‌گیری کنید. (بیانات امام خامنه ای ۹۱/۰۵/۱۶)

❎ نتیجه: حضور در نرم افزارهای اینترنتی صهیونیستی مثل تلگرام، اینستاگرام و توییتر #جایز_نیست. ( #حرام_است )
🇮 🇷 برای ما، ملاک، فرمایشات شخصِ امام خامنه ای است. و چون ایشان فرموده اند 1⃣صحبتهای مرا از خودم بشنوید 2⃣و استفتاء مندرج در #پلان_دوم از سایت لیدر (سایت رسمی دفتر مقام معظم رهبری) گرفته شده است؛ 3⃣و با توجه به توضیحات #پلان_چهارم و #پلان_پنجم این شبکه و صاحبان آنها، دشمنان اسلام و مسلمین هستند. 4⃣و همچنین با توجه به اسناد وبسایت الکسا که در #پلان_ششم آمده است، 5⃣ برایمان مسجل شده که حضور و فعالیت در شبکه های اینترنتی صهیونیستی از قبیل تلگرام_صهیونیستی اینستاگرام_صهیونیستی توییتر_صهیونیستی و... حرام است؛ 6⃣و هر شخص یا نهادی که در این شبکه های صهیونیستی فعالیت دارد، با تشخیصِ خود و بدون توجه به استفتاء و دستورات امام خامنه ای در آنجا فعالیت دارد.

⭕ اما اگر باز هم قانع نشدید، به سایت لیدر و یا خامنه ای دات آی آر پیام بدهید یا تماس بگیرید و شخصا سوال کنید!
❎ جواب ها را لطفا برای ما هم ارسال کنید✌

کانال جبهه اقدام در پیام رسان سروش
sapp.ir/jebheeqdam
انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...