ویژه کنید
عکس و تصویر #دونده_هزار_تو #پارت_۱ 🚫 🚫 هشدار :این نقد ممکنه باعث لو رفتن داستان فیلم بشه🚫 🚫 ...

#دونده_هزار_تو #پارت_۱
🚫 🚫 هشدار :این نقد ممکنه باعث لو رفتن داستان فیلم بشه🚫 🚫
خب شما در پنج دقیقه ی اول فیلم همراه پسری به نام توماس داخل یک باکس در حال بالا آمدن هستید. در همان سکانس اول فیلم این موضوع را برای بیننده جا می اندازد که این فیلم یک فیلم ساده نیست . شما قرار است دو ساعت ضربان بالای قلب خود را احساس کنید. اما سوال ها در ذهن مخاطب وقتی زیاد میشود که توماس وارد جایی مثل یک بیشه یا یک مزرعه میشود و پسران دیگری را همسن خودش آنجا میبیند. همه ی آن‌ها درون یک هزار تو گیر افتاده اند. توماس از همان ابتدا با بقیه فرق میکند کنجکاویش زیاد است و دنبال راهی برای بیرون آمدن از ماز است.
خوی طبق معمول فیلم های هالیوودی قهرمان داستان یک پسر بلوند و چشم آبی با قیافه ی آمریکاییست اما در آن‌ بیشه شما پسر هایی با همه نوع رنگ پوستی و با هر نژادی را میبینید که نشان از جهانی بودن ماجرا دارد. یعنی همه ی جهان درگیر یک پوچی شده. هزار تو نماد پوچیست. خیلیها داخل بیشع با پوچی کنار آمده اند و برای خودشان قوانینی وضع کردند و با رضایت کامل یه آن‌ها عمل میکنند بعضی ها مثل توماس شروع به قانون شکنی و ساز مخالف زدن میکنند.
چیزی که داخل فیلم خیلی مشخصه اینه که اگه میخوای از پوچی و زندگی یک نواخت خارج بشی باید قانون شکنی کنی.
تو نباید در قید قوانین خودت رو حبس کنی باید آزاد باشی.
سه کلمه داخل فیلم خیلی روش مانور داده شده یکی «آزادی» دومی «امید» و سومی «شرارت» در ادامه درباره ی هرکدوم از اینها صحیت خواهیم کرد...
ادامه دارد...
#نقد#فیلم
#دونده_هزار_تو
اگه کپشن ها رو میخونین ی چیزی تو کامنت بنویسین من ذوق کنم بدونم یکی اینا رو میخونه😅 😅

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...