ویژه کنید
عکس و تصویر Zahra: . #مجردها_بخوانند ❌ ❌ ❌ ❌ اگر طرف مقابلتان بهانه‌هایی مثل این‌که: تو فرد ...

Zahra:
.
#مجردها_بخوانند
❌ ❌ ❌ ❌
اگر طرف مقابلتان بهانه‌هایی مثل این‌که:
تو فرد ایده آل من هستی اما من آدم زندگی مشترک نیستم،
تو گزینه‌های بهتر از من می‌توانی داشته باشی،
دوستت دارم اما نمی‌توانم به خاطر برخی مشکلات با تو ازدواج کنم و...
شما را معطل می‌کند، زود رابطه را تمام کنید. این افراد نه آن‌قدر شهامت آن را دارند که بگویند هیچ‌وقت فکر ازدواج با شما نیستند و هدفشان صرفاً دوستی و وقت‌گذرانی است، و نه آن‌قدر قابل اعتماد هستند که بتوانید به تغییر نظرشان درباره ازدواج امیدوار باشید.
برای خودتان ارزش قائل شوید و موقعیت‌های بعدی زندگی‌تان را به خاطر بودن در یک رابطه عقیم و بی‌سرانجام هدر ندهید.
❌ ❌
@toloe_arameshe_zojha

🔴 🔴 🔴 تغییر در نظم #پریود تا چقدر طبیعیست⁉ ️

✅ شکل پریود در برخی ماهها در افراد سالم با بقیه ماهها ممکن است متفاوت باشد به دلایلی نظیر استرس، تغییر عادات غذایی، تغییر دما، تغییر فصل، تغییر سریع وزن، بعضی داروها، قرص اورژانسی پیشگیری از بارداری و ... ولی این اتفاق نباید خیلی تکرار شود.

✅ اگر این تغییر حالت و زمان در پریود شما چندین ماه است که اتفاق افتاده بایستی برای ارزیابی بیشتر مراجعه نمایید تا علاوه بر معاینه و نمونه گیری از دهانه رحم برای شما سونو گرافی و آزمایشات لازم را درخواست نماید تا علت دقیق آن مشخص گردد.

✅ اما اگر فقط یکی دو ماه این حالت ایجاد شده بهتر است تا صبر کنید تا بدن شما خودش را تنظیم کند.

✅ منظور از تغییر، کوتاه شدن یا طولانی شدن عادت ماهیانه، کاهش یا افزایش حجم خونریزی، لکه بینی بین قاعدگی، عقب انداختن یا جلو انداختن بیشتر از چند روز میباشد.
در کل منظور انحراف از الگوی همیشگی میباشد.

@bardarivamamayi

✅ خونریزی در بارداری


خانم های #باردار در دوران بارداری شان با واکنش های عجیب و شدیدی از بدن مواجه میشوند و اغلب خانم های باردار از این واکنش ها ترس برمیدارند.خونریزی واژن در دوران بارداری یکی از واکنش هایی است که بدن از خود نشان میدهد و باعث میشود ترس بر دل خانم باردار بیفتد.چرا در دوران بارداری از واژن خونریزی داریم؟

اغلب زنان #بارداری که دچار خونریزی واژن می شوند، خصوصا در سه ماهه اول بارداری (هفته های یک تا دوازدهه بارداری)، نوزادانی سالم به دنیا می آورند. با این وجود باید خونریزی از واژن را در این دوران جدی گرفت.خونریزی واژن در دوران بارداری یکی از مشکلاتی است که به شدت خانم‌ها را نگران می‌کند و اولین چیزی که در این شرایط به آن فکر می‌کنند سقط شدن جنین‌شان است. با اینکه از کنار خونریزی‌های این دوران نباید به آسانی گذشت اما این اتفاق در این دوران همیشه خطرناک نیست و منجر به سقط نمی‌شود. بنابر‌این ما عوامل خونریزی‌های بارداری را در دوره های مختلف دوران بارداری برایتان بیان کرده ایم.
@bardarivamamayi

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...