ویژه کنید
عکس و تصویر ⭕ ️ #سردار سلیمانی برگرد.... ‼ ✍ این جماعت #امنیت نمی‌خواهند، آرامش زیر دلشان زده، ...

⭕ ️ #سردار سلیمانی برگرد.... ‼

✍ این جماعت #امنیت نمی‌خواهند، آرامش زیر دلشان زده، سردار از #ســـــوریه برگرد و مدافعان‌ حرم را هم با خودت بیاور، بگذار در کرمانشاه و همدان و تهران با داعـــــش بجـــــنگیم، مگر کودک‌ سوری گناه کرده که تاوان حفظ‌ امنیـــــت ایران🇮 🇷 را بدهد، آن‌ هم امنیت جاده‌ چــالوس _کرج، که در روز شهادت‌ امام‌ صـــــادق "علیه السلام" زدند و رقصیدند.
بگذار ناله‌ کودکان‌ ایرانی هم بلند شود، مگر خون آنها رنگین‌تر از خون کودکان‌ یـــــمن است..!

⚠ بگذار #جنگ شود، برجام اصلا برای جـــــنگ است.
بگذار موشک‌های‌ آمریکایی آرامـــــش‌ تهـــــران را بهم زنند و زنانی را که در بغلشان سگ‌ خانگی‌ خوابیده از زیر آوار بیرون آورند. بگذار مردم ایران در صف‌ طولانی یک قـــــرص‌ نـــــان بایستند.

این #جماعت فقط تلگرام میخواهند. آزادی میخواهند. استادیوم آزادی‌ مـختـــــلط میخواهند!!!

⚠ بگذار جنگ وارد خاک ایران🇮 🇷 شود تا جوانانی که میگویند نه غـــــزه نه لبنـــــان جانم‌ فدای‌ #ایران بروند از ایران دفاع کنند. چرا فقط سپاه و بسیج باید خون بدهند؟!؟!
بگذار #آقازاده‌ها هم کشته بدهند. بگذار جوانی که شعار میدهد رضا خان روحت شاد، روحش شـــــاد شود.

😳 امنیت زیاد هم خوب نیست اصلا هر چیزی زیادش خوب نیست، قدرش را نمیدانند.
بگذار صدای هواپیمای‌ جنگی آرامش تهران را بهم بزند بگذار دختران‌ بـــــزک کرده و بی‌حجاب دنبال پناهگاه باشند و فرصت‌ آرایش و پیرایش نداشته‌ باشند، بگذار جنگ شود تا #مرد از نامـــــرد جدا شود!!!

⚠ نماینـــــدگان‌ مجلس در خوابند، فقط روزی که #داعش به مجلس حمله کرد بیدار شدند، بگذار از خواب‌گران برخیزند، امنیت برای این جماعت مهم نیست.
این #نمایندگان قدرت می خواهند و ثروت، صندلی‌ مجـــــلس برایشان شیرین است. بگذار از زیر آوار مجلس بیرونشان بیاوریم بگذار #برجـــــام جلوی موشک‌های اســـــراییل را بگیرد، اگر میتواند...
👈 امنیت زیاد شده، دزدان بیـــــت‌المـال با خیال راحت دزدی می کنند، #مؤسسه مالی و اعتباری بنام امام‌ معصوم"ع" میزنند و ربـــــا میدهند و ربـــــا می خورند،
بگذار پول‌های حـــــرامـــــی که با افزایش ســـــکه و دلار جمع شد خرج آواربرداری شود.

👆 👆 سردار #سلیمانی برگرد........
🇮 🇷
🎭
🍃 🍃 🌻 🌻 🌻 🍃 🍃
https://sapp.ir/qalbi_aram

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...