ویژه کنید
عکس و تصویر ⤵ #زود_باوری_ممنوع 💫 خداوند متعال در قرآن کریم: «وَ لا تَقْفُ ما لَیْسَ لَکَ بِهِ ...

#زود_باوری_ممنوع
💫 خداوند متعال در قرآن کریم: «وَ لا تَقْفُ ما لَیْسَ لَکَ بِهِ عِلْمٌ إِنَّ السَّمْعَ وَ الْبَصَرَ وَ الْفُؤادَ کُلُّ أُولئِکَ کانَ عَنْهُ مَسْؤُلاً؛ و از چیزی که به آن علم نداری [بلکه برگرفته از شنیده‏ها، ساده ‏نگری‏ها، خیالات و اوهام است‏] پیروی مکن».(اسراء/آیه 36)
🔴 به همان اندازه که بدبینی نسبت به دیگران مذموم است، زودباوری و خوش باوری افراطی نیز مورد پسند نیست. بدین معنا که برخی در رابطه با دیگر افراد، کلام آنها را زودباور کرده و هر توصیه‌ای توسط هر فردی به ذهنشان خطور کند، آن را بدون دلیل یا مستند می‌پذیرند. در واقع اینگونه افراد دارای نوعی ساده لوحی هستند و این زودباوری در بسیاری از زمینه‌ها برایشان مشکل ایجاد می‌کند. ⚠ این مسئله در زندگی مشترک نیز نمود پیدا می کند و بسیاری از همسران با داشتن چنین شخصیتی به رابطه خود و همسرشان لطمه می زنند. ❤ «مراقب خوش باوری هایتان باشید. شاید دیگران دشمن زندگی تان باشند».‼ 💥 »هر دوست و فامیلی مشاوره بلد نیست مواظب زندگی خود باشید» .
.
.
.
#عشق #تهران #آرایش #عروسی #دانشگاه #دانشجو #جنسی #پسر #دختر #مادر #زن #خانواده #ازدواج #پدر #عشقبازی #همسر #شوهر #دوست #مشاوره #خیانت #طلاق #ایران #ایرانیان #ایرانی #خدا #شیطان #زناشویی #خانوادگی #زندگی #مرد #محرم #محارم #محبت

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...