ویژه کنید
عکس و تصویر #زیباترین_پرنده_دنیا ؛ #کبوتر_نیکوبار تا حالا چیزی راجع به کبوتر نیکوبار شنیده بودین؟ شاید #زیباترین_مخلوق_خداوندی بین ...

#زیباترین_پرنده_دنیا ؛ #کبوتر_نیکوبار
تا حالا چیزی راجع به کبوتر نیکوبار شنیده بودین؟ شاید #زیباترین_مخلوق_خداوندی بین #پرنده ها این #کبوتر باشد!؟ این گونه با #گونه_منقرض_شده #مرغ_دودو یه جورایی دختر عمو پسر عمو هستند. واقعا قیافه اش محشره! با اینکه کبوتر نیکوبار با مرغ دودو فامیل محسوب میشن منتهی هیچیشون به هم نرفته! یکی از تفاوت هاشون رنگ های خیره کننده کبوتر نیکوباره. پاها و دم سفید و پرهای مسی و آبی و سبز. راز رنگارنگ بودن این پرنده در خصوصیات موقعیت ساحلی است که توش زندگی میکنن. در #جزایر_نیکوبار و جزایر کوچک اطرافش پرندگان شکارچی زیادی وجود نداره که پرنده ها مجبور باشن خودشون رو از اون پنهان کنن در نتیجه #طبیعت و البته #خدای_متعال فرصتی فراهم می کنه برای اینکه این پرنده بتونه #زیبایی_حیرت_انگیزش رو فخر بفروشه! ولی زیبایی کبوتر نیکوبار براش زیاد نیکو نبوده! از شدت #شکار و به دام انداختن بیش از اندازه نسل این پرنده زیبارو در آستانه منقرض شدنه.
جزایر نیکوبار زنجیره‌ای جزایر هستند که در #شرق_اقیانوس_هند قرار دارند.این جزایر قسمتی از #هند محسوب می‌شوند. مجموعه جزایر نیکوبار مشتمل بر ۲۲ جزیره با اندازه‌های مختلف است.
#گنجینه_علوی_ساوجی
@srazsaveh
#نکات_جالب_توجه #دیدنی_جالب_توجه #اطلاعات_عمومی #هنر_عکاسی #عکس_زیبا #شف11398
#Interesting_points
#Interesting_spectacle
#general_information
#Art_photography
#Beautiful_picture
#Nicobar_Island
#Nikobar_Pigeon
#most_beautiful_bird

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...