ویژه کنید
عکس و تصویر kpop_._wang. 🌷 TWICE Sees Impressive Numbers In Cumulative Album Sales Across Korea And Japan . ...

kpop_._wang.
🌷 TWICE Sees Impressive Numbers In Cumulative Album Sales Across Korea And Japan
.
🌷 گروه توایس در سال ۲۰۱۸ سه آلبوم کره ای را منتشر کرد. براساس آمار فروش چارت گائون، پنجمین آلبوم این گروه به نام what is love در ماه آوریل ۲۰۱۸ منتشر شد و توانسته 342,760 نسخه را به فروش برساند. دومین آلبوم ویژه ی این گروه نیز با نام summer night در ماه جولای ۲۰۱۸ منتشر شد و تا کنون 314,475 نسخه را به فروش رسانده اطت. همینطور آخرین آلبوم منتشر شده‌ی آنها یعنی yes or yes که ششمین مینی آلبوم آنها نیز است بعد از گذشت تنها یک هفته از انتشارش توانسته 304,510 نسخه فروش داشته باشد.
آلبوم های قبلی این گروه که در سال های قبل منتشر شده اند نیز توانستنه اند در سال ۲۰۱۸ بیش از 256,413 نسخه فروش داشته باشند که به این معنی است که این گروه دختر کیپاپ در سال ۲۰۱۸ توانسته مجموعاً 1,218,158 آلبوم بفروشد.
.
🌷 در کل گروه توایس در این سه سال فعالیتش بیش از 3,019,562 آلبوم را فروخته است.
.
🌷 به علاوه‌ی این ها، سه نسخه ی ژاپنی منتشر شده از توایس تا به حال 1,351,624 نسخه فروش داشته اند. با انتشار فول آلبوم ژاپنی آنها میزان فروششان به 1,944,697 نسخه رسیده است.
.
🌷 آهنگ جدید آنها به نام yes or yes در کره و ژاپن بسیار پرطرفدار شده است تا جایی که تمامس چارت های هفتگی و روزانه را تصاحب کرده اند. این آلبوم در ژاپن به عوان اولین آلبوم کره‌ای این گروه قرار گرفت که توانسته در چارت اوریکون رتبه برتر را کسب کند.
.
🌷 با توجه به این موفقیت ها این گروه در سال ۲۰۱۸ توانست جایزه دسانگ دیجیتال را از جشنواره سوریبادا ۲۰۱۸ کسب کند و همچنین برنده جایزه بهترین فروش آرتیست را از جشنواره MGA 2018 بدست آورد.
.
🔮 ➖ ➖ با وانگ، پادشاهی کنید➖ ➖ 🔮
〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️〰 ️
.
پ.ن: توایس چیکار میکنههههه😍 😍 😍 😍
#ادمین_کانگ
#kpop_wang_news
#twice_kpop_wang

View all 33 comments


دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...