ویژه کنید
عکس و تصویر سرباز #خمینی بودن آسان بود ، خمینی بود و صلابت انقلابی نوشکفته. شور انقلابی جوانانی ...

سرباز #خمینی بودن آسان بود ، خمینی بود و صلابت انقلابی نوشکفته.
شور انقلابی جوانانی که با تمام توان آمده بودند تا خدمت کنند. #نفاق هنوز جرات عرض اندام نداشت . تیرهای مسموم غرب و ابر رسانه‌های دشمن هنوز قدرت نفوذ در بین مردم را نداشتند.
زمان خمینی #شهید ،شهید بود و #جلاد ، جلاد.
مگر میشد کسی جرات کند جای جلاد و شهید را عوض کند. انقلابیون جوان بودند که کشور رو به جلو حرکت میکرد . کمتر کسی از مسئولیت داشتن خوشحال بود ، بیشتر آنرا بار سنگینی بر دوش خود میدانست.
زمان امام خوبیها حتی #باغی انقلاب هم ژست انقلابی بودن و ضد امپریالیست داشت. تحصیلکرده امروز انگلیس آنزمان در ستاد جنگ مشغول بود و #مغروق استخر فرح کمتر چوب لای چرخ انقلاب و انقلابیگری میگذاشت . مرحوم آنزمان هنوز معتقد به مانور تجمل نبود.
آری برادر ، سرباز خمینی بودن خیلی آسانتر بود از بسیجی بودن برای امام خامنه‌ای.
خمینی که رفت جوانان خمینی پا به سن گذاشتند اما هنوز سودای جوانی داشتند . دوست نداشتند از آسمان مدیریت کشور فرود بیایند . تازه اول عشق بود . جنگ تمام شده بود . امام حاضر را #مطیع نبودند و امام گذشته را #تفسیر میکردند و یادشان نبود که کوفیان اینگونه #عاشورا را رقم زدند.
مغروق استخر فرمان مانور #تجمل داده بود .
و چه خون دلها خورد علی از این جماعت سر به سجاده و ریاکار .
قریب به سی سال از عروج امام خوبیها گذشته اما سید علی هنوز با تمام غربت و تنهایی در میان یاران قدیم و مدعیان جدید کشتی انقلاب را در این طوفانهای سهمگین منطقه‌ای به سلامت هدایت میکند.
جوانان دیروزی و مدعیان امروزی نمیروند . کلک میزنند که بیشتر بمانند . و اما این میان ، امید پیر مراد ما به #جوانان است . اوست که در غربت به تنهایی شمشیر دفاع از ارزشهای خمینی را کشیده و چپ و راست میزند . ارزشهای خمینی که اکنون در میان #خانواده امام خوبیها هم غریب افتاده.
بسیجی خامنه‌ای ماندن سخت است چون برخلاف قواعد دنیای امروز ، لازمه بسیجی ماندن برای سید علی #انقلابی زیستن است . بدور از تجمل ، بدور از شهوت #شهرت ، بدور از نگاره‌های غربی بر کالبد بشری . بسیجی خامنه‌ای که باشی باید دست روی زانوی خودت بزنی و بسازی هر آنچه انقلاب به آن نیاز دارد . #بسیجی خامنه‌ای که باشی نمیتوانی برای رسیدن به صندلیهای قدرت از روی ارزشهای انقلابی گذر کنی ، نمیتوانی به راحتی جای جلاد و شهید را عوض کنی، بسیجی خامنه‌ای که باشی باید همیشه با لباس #رزم بخوابی و همیشه آماده باشی برای شهادت.
بسیجی خامنه‌ای که باشی امپراطوری دروغ #رسانه تو را له میکند اما تو باید فولاد آبدیده باشی.
اگر #خون دادن برای خمینی زیباست، #خون_دل خوردن برای خامنه‌ای زیباتر است.
#فان_حزب_الله_هم_الغالبون
#علی_مختارزاده

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...