ویژه کنید
عکس و تصویر پاسخِ مشاور : ابتدا لازم می دونم این رو خدمتتون عرض کنم اینکه می فرمایید ...

پاسخِ مشاور :

ابتدا لازم می دونم این رو خدمتتون عرض کنم اینکه می فرمایید ((اطرافیانمون میگن میشه با داروها و جلسات روانشناسی و روانپزشکی یک فرد همجنسگرا رو تا حدودی به سمت دگر جنسگرایی کشوند )) بسته به میزان و درک این اطرافیان و همچنین احترام برای نظرشون باید بگویم اطرافیان در جایگاهی قرار ندارند که برای گرایش جنسی شما تعیین وتکلیف کنند. گرایش جنسی شما یک موضوع شخصی هست .

اما در مورد مشاوره وروان درمانی گرایش جنسی (همجنسگرایی) باید این را بدانید که
بستگی به میزان گرایش فرد و اینکه تا چه اندازه خودش بخواهد و همکاری کند و مخصوصا اینکه اگر گرایشِ فرد این اجازه را به او بدهد دارد. اینکه با جلسات روان درمانی گرایش فرد به کل تغییر کند وکاملا یک هتروسکشوال یا دگرجنسگرا بشود تا کنون نتیجه و داده ای علمی در این مورد بدست نیامده است.
دارو درمانی هم بستگی دارد که چه دارویی استفاده کند و اون دارو رو برای چه موضوعی استفاده کند. ما دارویی برای تغییر گرایش جنسی نداریم واصلا درمان را بر روی گرایش جنسی فرد متمرکز نمی کنیم چون گرایش جنسی به همجنس و دوجنس مثل گرایش به جنس مخالف یک گرایش طبیعی هست حال اگر اجتماع و محیط او را نمی پذیرد این اجتماع ومحیط اوست که باید عوض بشود.
ما مشاوره و روان درمانی را برای کسانی به کار می بریم که محیط اجتماعی او مانع ارضای آزادانه ی گرایش جنسی اش شده است حال یا خوده فرد به طور ناخودآگاه گرایشش را پس می راند و از ارضای آن ترس و
واهمه دارد و یا با اضطراب و احساس گناه همراه است.
اگر فردی از گرایشش ناراضی باشد(بسته به میزان وشدت آن وهمچنین بسته به اختلال ونارحتی که در زندگی و کارکرد شخصی واجتماعی اش به وجود آورده است) ما او را مورد بررسی قرار می دهیم و تا جایی که امکان داشته باشد کمک اش می کنیم

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...