ویژه کنید
عکس و تصویر گفت: ⬅ انتخابات نزدیک است و باید بریم تلگرام و اینستاگرام چون مردم زیادی اونجا ...

گفت: ⬅ انتخابات نزدیک است و باید بریم تلگرام و اینستاگرام چون مردم زیادی اونجا هستند و تو دام دشمنند.

گفتم: ➡ مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود چه رسد به چند بار.
1- تو همین تلگرام در دو ماه قبل مگر شاهد نبودیم که دو کانال در #نوسانات_دلاری شکل گرفت. یکی دلار ریال و یکی ریال دلار.
کانال دلار ریال تماما در صدد القای وضع نامناسب و تشویق مردم به خرید دلار و احتکار دلار بود و کانال ریال دلار در جهت معکوس آن. هر دو کانال نیز حدود دو میلیون عضو داشتند. به یکباره کانال ریال دلار بدون هیچ دلیل اعلامی مسدود می شود. به همین سادگی.
2- صفحه منسوب به سردار #سلیمانی با 800 هزار عضو توسط مدیر جدید اسرائیلی اینستاگرام با نگه داشتن دو کلید شیفت + دلیت حذف می شود. و تو همین اینستا صفحه 12 تن از #فرماندهان حزب الله حذف می شود. به همین آسانی.
3- و باز در اینستاگرام صفحه ای که #خدمات_بسیج را در قالب کلیپ هایی جذاب منتشر می کرد، امکان دانلود فیلم ها از آن صفحه برداشته شد. به همین راحتی.
🔷 بنابراین زدن بر دهان دشمن در فضای مجازی یعنی #سلب_سلطه دشمن از فضای مجازی. در خواستی که چندین بار #امام_خامنه_ای عزیز داشته اند.
✅ در زمین دشمن نباید #بازی کرد بلکه زمین دشمن را باید #خالی کرد تا زمین دشمن تقویت نشود مگر افراد بسیار آموزش دیده که عملیات های ایذایی، فریب، چنگالی و ... را انجام دهند که تعداد این افراد بسیار اندک است. همانند زمان جنگ که افرادی برای شناسایی به زمین دشمن می رفتند که زیر یک درصد از نیروها و حتی خیلی کمتر از آن بودند.
🔷 بازی در زمین مجازی صهیونیست افزارها همانند بازی در زمین شیب دار فوتبالی است که در سمت پایین زمین بازی کنیم و بخواهیم گل به سمت بالای زمین بزنیم و اگر در صدد در دست گرفتن قسمت بالای زمین باشیم به سرعت حذف می شویم.
✅ اگر تا انتخابات و همچنین فتنه 98، تلگرام و اینستاگرام همجنان باز باشد خدا می داند که چه استفاده هایی از آن خواهند برد. همچنان که در همین تلگرام در پنج سال گذشته و با وجود حضور حداکثری دوستان انقلابی همواره فضا در دست دشمنان بوده است و چه بسیار افراد آبرومندی که در این فضا آبرویشان را برده اند. برخی دولتی ها به شدت دنبال باز ماندن این دو صهیونیست افزارند. با تشخیص اشتباه خود باعث تقویت این تفکر نشویم. چه بهتر که به مرور افراد را با #جهاد_اقناعی خود در فضای مجازی و فضای حقیقی از زمین دشمن بیرون بکشیم. زیرا امروزه یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد مقاومتی، تلاش در این زمینه است که علاوه بر آثار اقتصادی، اثراتی فرهنگی، سیاسی، امنیتی و اجتماعی دارد.
🔷 بنابراین جهاد اقناعی لازم است. با هر کسی که می شناسیم صحبت کنیم. هر چه می توانیم باید افراد را از این فضا بیرون بیاوریم. هر چند کمی سرعت نرم افزارهای داخلی کمتر باشد اما جهاد لازم است. از خودگذشتن لازم است. تحمل برای پیشرفت کشور لازم است.

فاعتبروا یا اولی الابصار
#انتشار_حداکثری
محمد قربان پور
@jebheeqdam

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...