ویژه کنید
عکس و تصویر صبح خودماییم! خود ماییم که از خواب بیدار می‌شویم و امروز کره زمین را رقم ...


صبح خودماییم!
خود ماییم که از خواب بیدار می‌شویم و امروز کره زمین را رقم می‌زنیم!
صبح، خود ماییم نه تابش خورشید!
اگر ما امروز در این کره خاکی نبودیم ، زمین چیزی کم داشت! و تدبیر و حکمت خداوند در امروز این است: تو قرار است، کارهایی امروز بکنی که زندگی خودت و افراد دیگری، بهتر شود!
میخواهم رازی را با تو در میان بگذارم دوستم: به فکر کارهای عظیم نباش! نگو: وای امروز یک کار بزرگ کنم... خیر، همین گرم کردن نان برای خودت و افراد دیگر خانواده، همین بوسیدن افراد خانه، همین صاف کردن لباس همسرت، همین لبخند زدن به راننده‌ای که استرس دارد و گاهی بقییه پولش را به او پس دادن، همین جلوی در اتوبوس و مترو نایستادن و اجازه دادن که مردم دیگر هم راحت سوار شوند، همین در هنگام سوار شدن به پله برقی ایستادن سمت راست و اجازه دادن به افرادی که عجله دارند که از سمت چپ کنارتان براحتی رد شوند! همین تعریف از اخلاق کارمند بانک که خسته شده، همین آب دادن به گیاهان آپارتمانی‌ات... همین‌کارها که امروز بوسیله تو قرار است در کره زمین رقم بخورد... چرا فکر می‌کنید این رفتارها و کارها کوچک‌اند؟ زندگی خودمان را که هرروز، همین رفتارها و کارهایی که اطرافیان با ما میکنند رقم میزند!
من نام این رفتارها و کارها را «کوچک‌های قدرتمند» گذاشته‌ام. کارهای ظریفی که فکرش را نمیکنیم ولی زندگی خودمان و انسانهایی که در روز میبینیم را میسازد. و بدان دیدن انسانهایی که هرروز میبینی تصادفی نیست!
اگر بدانی هدف خداوند از حضورت در این روز، در کره خاکی، انجام همین «کوچک‌های قدرتمند» است، چگونه رفتار میکنی؟
امروز، 22 اسفند ماه، صبحِ‌کره زمین، با حضور تو کامل شده، و قرار است تو زندگی خودت و اطرافیانت را با همین «کوچک‌های قدرتمند» زیباتر کنی و دلنشین‌تر.
یادت باشد من این راز را با تو در میان گذاشتم و اطرافیانت درباره جادوی «کوچک‌های قدرتمند» چیزی نمیدانند، پس اگر انها برایت کاری نمی‌کنند بر انها خرده نگیر و غرنزن! این تویی که الان با دانستن این نیرو، میتوانی دیگران را جادو کنی! با اجرای «کوچک‌های قدرتمند» کم‌کم نتایجی عجیب می‌بینی. خداوند هرروز برای تمام موجودات کره زمین از همین کارها می‌کند و خیلی از موجودات اصلا نمیدانند. خداوند نمیگوید این موجود نفهم است و قدرم را نمیداند... ادامه میدهد... تو هم ذره‌ای از این انرژی استفاده کند. و این کار تو باعث میشود کم‌کم اطرافیانت کارهایی را برایت بکنند که قبلا در دلت آرزویش را داشتی!

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...