ویژه کنید
عکس و تصویر دروغ‌های BBC درباره #سردار_سلیمانی به روایت دیپلمات سابق ایتالیایی/ ماجرای درخواست #مذاکره آمریکایی‌ها با مقامات ...

دروغ‌های BBC درباره #سردار_سلیمانی به روایت دیپلمات سابق ایتالیایی/ ماجرای درخواست #مذاکره آمریکایی‌ها با مقامات ایرانی

♦ ️ سفیر پیشین #ایتالیا در عراق در یادداشتی اطلاعات تحریف‌شده‌ای که بی‌بی‌سی در یک برنامه مستند درباره فرمانده نیروی قدس #سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارائه کرده را رو کرده است.

♦ ️«مارکو کارنلوس»، سفیر سابق ایتالیا در #عراق: در مستند بی‌بی‌سی درباره قاسم سلیمانی مقام‌های آمریکایی از سلیمانی تصویر فردی مشتاق برای برقراری رابطه با خودشان ترسیم کرده و گفته‌اند که آنها به صورت سیستماتیک این درخواست‌های او را رد کرده‌اند. بر اساس تجربیاتی که در عراق داشته‌ام، دقیقاً عکس این درست است.
♦ ️ طی بیش از دو سالی که در بغداد بودم مقام‌های آمریکایی بارها از من خواستند پیام‌هایی را به شبه‌نظامیان شیعه منتقل کنم و اکثراً می‌خواستند ترتیب گفت‌وگوی مستقیم با همتایان ایرانی‌شان را بدهم.
♦ ️ این درخواست‌ها به صورت منظم توسط دو #سفیر ایران که من با آنها در تعامل بودم رد شد.
♦ ️ جای هیچ شکی وجود ندارد که سلیمانی یک فرمانده نظامی فوق‌العاده است. افرادی که مکرراً با او تعامل داشته‌اند سه ویژگی اصلی او را در اینها خلاصه می‌کنند: به طرز هراس‌آوری باهوش، از لحاظ ایدئولوژیک با انگیزه و مهم‌تر از همه صاحب ترکیب نادری از توانمندی‌های تاکتیکی و استراتژیک.
♦ ️ #قاسم_سلیمانی با آنکه فردی به شدت با استعداد است «تکرو» نیست و بدون حمایت نظام سیاسی ایران نمی‌توانست به این جایگاه دست پیدا کند.
♦ ️سلیمانی آدم جزم‌اندیشی نیست. او آراسته به شجاعت، فروتنی، تعهد انقلابی و همدلی با کارکنانش است.
♦ ️ او انگیزه‌دهنده‌ای قوی و مستمعی صبور است که گفت‌وگوهای میان شبکه‌ وسیعی از طرف‌ها در عرصه میدانی را تسهیل می‌کند- خصائلی که گاهاً در دشمنان #اسرائیلی و #عرب او یافت نمی‌شوند.
♦ ️ اصلی‌ترین دلیل موفقیت او توان منحصر به فرد او برای بهره‌گرفتن از اشتباهات بی‌شماری است که همین دشمنان مرتکب می‌شوند.

#باز_آی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...