ویژه کنید
عکس و تصویر ⚡ ️رابطه

⚡ ️رابطه "جریان لیبرال و انتخابات" در ایران چگونه است؟

🔹 آقای مصطفی تاج‌زاده می‌گوید: "مردم به گذشته رای نمی‌دهند، به آینده رای می‌دهند". یعنی ما لیبرال‌ها، چنان شعبده‌بازانی هستیم که مهم نیست در هشت سال دولت آقای #روحانی یا چهار سال مجلس دهم و چهار سال شورای شهر پنجم چه عملکردی داشته‌ایم. چهره‌ها و مهره‌ها را تغییر می‌دهیم و چنان تصویری از آینده برای مردم ترسیم می‌کنیم که باز هم نام ما از صندوق‌های رای بیرون بیاید.

🔹 تاج‌زاده می‌خواهد بگوید حتی عملکرد و کارنامه رقیبمان هم اهمیت ندارد. چنان ملکوکش می‌کنیم و تاریکش جلوه می‌دهیم تا مردم خیال کنند فردای پیروزی او، در پیاده‌روها دیوار کشیده شده و قیمت دلار سر به فلک خواهد کشید.
تاج‌زاده می‌خواهد بگوید مهم نیست که ما در #انتخابات قبلی، مردم را درباره دلار پنج‌هزار تومانی در صورت پیروزی رقیب به وحشت انداختیم، اما خودمان #قیمت_دلار را به پانزده هزار تومان رساندیم. مهم این است که باز، خواهیم توانست همین الگو را پیاده کنیم، وحشت بیافرینیم و رای بگیریم. اگر دیروز با ترساندن مردم از دلار گران و دیوار در پیاده‌رو رای گرفتیم، همانگونه که چهره‌ها را تغییر می‌دهیم، شعارها را هم تغییر می‌دهیم و این‌بار، با وحشت از #جنگ رای می‌گیریم.

🔹 موفقیت شما آقای تاج‌زاده اما در هنر مردم فریبی‌تان نیست. موفق شده‌اید چون جریان مقابل شما در نشان دادن چهره واقعی شما ناتوان بوده است. اگر فرصتی دست دهد تا در ایام انتخابات، از این چهره برای مردم پرده برداریم، اوضاع تفاوت خواهد کرد.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...