ویژه کنید
عکس و تصویر انتشار تصویری از رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان که برای به دنیا آوردن فرزند ...


انتشار تصویری از رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان که برای به دنیا آوردن فرزند خود به کانادا رفته‌اند، با واکنش‌های بسیاری مواجه شده است. مسیح علی‌نژاد، روزنامه‌نگار و فعال مدنی-سیاسی، در واکنش به این موضوع چنین نوشته است:
.
"این مطلب را برای این نوشتم که امیرمهدی ژوله در مطلب اینستاگرامی‌اش تایید کرده که رامبد جوان و همسرش برای زایمان فرزند‌شان در کانادا به سر می‌برند و هر کسی هم نقد کند مشکل روانی دارد باید به روانپزشک مراجعه کند.
من معتقدم باید به «حق انتخاب» دیگران احترام گذاشت اما ریاکاری، دروغ و تبلیغ برای جمهوری سرکوب و سانسور در قاب تلویزیونی که هرگز به حق انتخاب یک ملت احترام نمی‌گذارد و گرفتن پول همان تبلیغِ دروغ و خرج کردنش در کانادا، قابل نقد است نه قابل احترام! #رامبد_جوان‬⁩ یکی از ⁧‫ #سلبریتی‌‬⁩‌های دست‌پرورده در جمهوری اسلامی است که با بودجه‌های کلان در صداوسیما حرف‌هایی می‌زند که خودش هم هیچ عقیده و باوری به حرف‌هایی که می‌زند ندارد.
.
شما نمی‌توانید به راحتی به مردم بگویید من چون شما را می‌خندانم پس حق ندارید به من نقد کنید که چرا حرفم با عملم فرق دارد.

دردناک است که برخی از هنرپیشه‌ها و بازیگران ‌و سلبریتی‌ها پول می‌گیرند تا بگویند گول غرب را نخورید ایران بهترین جا برای زندگی است و حج...

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...