ویژه کنید
عکس و تصویر آیا می دانید چه عواملی باعث کاهش میل جنسی می شود ؟ در این مقاله ...

آیا می دانید چه عواملی باعث کاهش میل جنسی می شود ؟ در این مقاله می خواهیم در مورد عواملی که باعث کاهش میل جنسی می شود به صورت مختصر صحبت کنیم .

زمانی که به دنبال افزایش میل جنسی در خود هستید فقط کافیست عواملی را که باعث کاهش میل جنسی می شود را بیابید برخی از مشکلات جنسی مانند کاهش میل جنسی یا اختلال نعوظ ممکن است به دلیل عوامل بیرونی رخ دهد .
عوامل کاهش میل جنسی
استرس کنترل نشده :استرس نوعی فشار روانی است که می تواند عملکرد جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهد اگر بتوانید به کمک یوگا یا مدیتیشن آن را کنترل کنید مشکل جنسیتان برطرف خواهد شد.
پایین بودن سطح هورمون تستوسترون :تستوسترون هورمونی است که میل جنسی شما را کنترل می کند عوامل مختلفی بر کاهش این هورمون اثر دارند مانند افزایش سن ، بی خوابی ، چاقی یا استرس .
دوری عاطفی از همسر :گاهی اوقات بحث های زناشویی بر رابطه شما و میل جنسی شما اثر می گذارد هر چه میزان محبت کمترشود میل جنسی نیز به همان نسبت کاهش می یابد.به رابطه ی عاطفیتان توجه کنید و اختلافات را با آرامیش برطرف کنید .
کم خوابی :اختلالات خواب می تواند باعث بروز اختلالات جنسی شود .ساعات خواب خود را معین کنید و شب ها وسایل الکترونیک و هرچه مزاحم خواب شما است را کنار بگذارید.
افسرگی :حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد از اختلالات نعوظی به دلیل مشکلات روحی مانند افسردگی یا اضطراب رخ می دهند این عوامل می توانند میل جنسی را کاهش دهند.
مصرف برخی از داروها :داروهایی که برای درمان برخی از بیماری ها مانند افسردگی ، فشار خون ، بزرگی پروستات ، سرطان و ایدز استفاده می شوند میل جنسی را کاهش می دهند.
حضور فرزندان در خانه :از آن جایی که فرزندان نوعی محدودیت برای رابطه زناشویی به حساب می آیند ممکن است پس از مدتی عدم امکان برقراری رابطه میل جنسی در زوجین کاهش یابد بنابراین اجازه ندهید فرزندانتان باعث ایجاد فاصله بین شما و همسرتان شود.
پایین بودن اعتماد به نفس :اگر احساس کنید که بدن خوبی برای ایجاد رابطه ندارید یا از شرایط جسمانی خودتان راضی نیستید با کاهش میل جنسی رو به رو خواهید شد.
چاقی :اضافه وزن نوعی مانع از ایجاد رابطه جنسی راحت است و میل جنسی را کاهش می دهد از طرفی چاقی هورمون تستسترون را نیز کاهش می دهد و مشکلاتی در زمینه ی رابطه ی جنسی به وجود می آورد.
منبع : www.dr-safavi.ir

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...