ویژه کنید
عکس و تصویر #بسم_رب_الشهدا_و_الصدیقین💖 #شهید_جهاد_مغنیه فرزند عماد مغنیه معروف به «حاج رضوان» از فرماندهان ارشد حزب‌اللّه لبنان است. ...

#بسم_رب_الشهدا_و_الصدیقین💖 #شهید_جهاد_مغنیه فرزند عماد مغنیه معروف به «حاج رضوان» از فرماندهان ارشد حزب‌اللّه لبنان است. #جهاد_عماد_مغنیه، چهارمین فردی از خانواده مغنیه است که در جریان حمله موشکی در #مزرعه_الامل شهید شد.
تاریخ تولد: ۲ مهٔ ۱۹۹۱، لبنان
تاریخ شهادت: ۱۸ ژانویهٔ ۲۰۱۵، استان قنیطره، سوریه
🕊 🌷 🕊 🌷 🕊 🌷 🕊 🌷
یک هفته قبل از شهادتش از سوریه به خانه امد،پنجشنبه شب بود نصف شب دیدم صدای ناله و گریه جهاد می اید رفتم در اتاقش از همان لای در نگاه کردم دیدم جهاد سرسجاده مشغول دعا و گریه است و دارد با امام زمان صحبت میکند .
دلم لرزید ولی نخواستم مزاحمش شوم ،وانمود کردم که چیزی ندیدم .
صبح موقعی که جهاد میخواست برود موقع خداحافظی نتوانستم طاقت بیارم از او پرسیدم پسرم دیشب چی میگفتی؟
چرا اینقدر بی قراری میکردی؟
چیشده؟
#جهاد خواست طفره برود برای همین به روی خودش نیاورد و بحث را عوض کرد.
من به خاطره دلهره ای که داشتم این بار با جدیت بیشتر پرسیدم و سوالاتمو با جدیت تکرار کردم،گفت چیزی نیست مادرمن نماز میخواندم دیگر.... دیدم اینطوری پاسخ داد نخواستم بیشتر از این پافشاری کنم و ادامه بدهم گفتم باشه پسرم... مرابوسید وبغل کرد و رفت.
یکشنبه ظهر فهمیدم ان شب به خداوند و امام زمان چه گفته و بینشان چه گذشته و ان لحن پر التماس برای چه بوده است.
راوی_مادرشهید #شهید_جهاد_مغنیه🌷
جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) و هدیہ به روح مطهر شهید صلواتـــــ . #اللهم_صل_علی_محمد_و_ال_محمد_وعجل_فرجهم  #مدافع_حرم_آل_الله  #لبیـڪ_یا_زینب  #لبیـڪ_یا_رقیه  #اللهم_ارزقنا_شهادة_فی_سبیلڪ  #شهادت_روزیتون  #بہ_رسم_رفاقت_دعای_شهادت #شهدا_شرمنده_ایم #اللهـم_عجــل_الولیکـــ_الفــرج🌸 🍃 #شهید_گمنام #شهادت #معراج #شهید_مدافع_حرم

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...