ویژه کنید
عکس و تصویر #بسم_الله_الرحمن_الرحیم . اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّورِ ﺧﺪﺍ سرپرست کسانی ﺍﺳﺖ ...

#بسم_الله_الرحمن_الرحیم
.
اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّورِ
ﺧﺪﺍ سرپرست کسانی ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩﺍﻧﺪ؛ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ تاریکی‌ها ﺑﻪ ﺳﻮی ﻧﻮﺭ بیرون ﻣﻰﺑﺮﺩ (بقره ٢٥٧)
.
خروج جنین بعد از رسیدن به کمال (حدود ۴۰ هفته) از رحم مادر، آغاز ورود از ظلمت به نور است.
.
ذات پاک بشری، از بین چرک و خون و از فضای بسته خارج می‌شود و به دنیا قدم میگذارد.
.
مَثَل نظام جمهوری اسلامی، مانند همین رحم بسته است که درون خود پیکره‌ای واحد از جوانان مؤمن انقلابی را تشکیل داده، رشد داده و در اربعین خود به کمال رسانده است و صد البته این جنین تا رسیدن به کمال، رویشها و ریزشهای بسیاری دارد. بند ناف و جفت و کیسه آب همه از بین می‌روند و آن چه می‌ماند، نوزاد زیبا و پاکی است که از این فضا خارج می‌شود. (امت واحده‌ای که هر سلولش یک انسان مؤمن و پاک سیرت است.)
.
شاید برای نوزاد، خروج از رحِم مادر و ورود به جهان بیکران پر از نور و روشنایی سخت باشد، او گریه می‌کند شاید چون این تغییر بزرگ برایش سخت است و نمی‌داند که رحِم مادر جایگاه باقی ماندن نیست.
.
ما هم می‌گوییم، جمهوری اسلامی آرمان انقلاب برای این ملت و برای جهان نیست. جمهوری اسلامی فضایی برای ساخته شدن پیکره نوزاد امت جهانی امام زمان بود.
.
صد البته تا زمان زایش و خروج از رحم باید این فضا حفظ شود. باید این نظام حفظ شود تا ما وارد نور ولایت الله بشویم. اما این فضا آرمان ما نیست.
.
اما نوزاد باید با سر از رحم مادر خارج شود. معنایش چیست؟؟
.
سر در بدن نماد ولایت است و سر جنین در رحم مادر، نماد ولایت در دوران ظلمات غیبت است. یعنی نماد نائب الامام. اگر نوزاد از سمت دست و پا از رحم خارج شود به احتمال قریب به یقین از بین خواهد رفت.
.
یعنی اگر میخواهید به نور ولایت الله برسید، این امر فقط و فقط از طریق ولی امر در زمان غیبت میسر است.
.
یعنی به عبارت ساده تر، هیچ راهی برای رسیدن به نور ولایت امام زمان بجز از طریق ولایت فقیه وجود ندارد. هر کسی بخواهد بجز از این راه به امام زمان برسد، قطعا دچار گمراهی و سقوط خواهد شد. نمونه‌اش را هم در تاریخ بسیار دیده ایم.
.
هیچ جنبش و انقلابی در تاریخ قبل از انقلاب اسلامی منجر به تولد و رسیدن به امام زمان نشد. هیچ جنینی کامل نشد، اما اکنون که جنین این انقلاب کامل شده و به بلوغ رسیده، خروج از رحم باید پشت سر ولایت انجام شود. این همان خطری است که در پیش رو وجود دارد.
.
اما به فضل خدا قطعا این امر هم به زودی محقق خواهد شد. از دردها و سختیهای این زایمان خونین، ذره‌ای نهراسید. #گام_دوم

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...