ویژه کنید
عکس و تصویر 🎀 🍃 #زیــنـبـیــــون🍃 🎀 #اینستاگرام #تله‌‌گرام #فحشاگرام 🔴 در پستوی #دایرکت ها چه می‌گذرد؟! لطفا ...

🎀 🍃 #زیــنـبـیــــون🍃 🎀
#اینستاگرام #تله‌‌گرام #فحشاگرام

🔴 در پستوی #دایرکت ها چه می‌گذرد؟!
لطفا نه شکارچی باشیم نه شکار!

✔ ️از صبح می چرخند توی اینستاگرام و هر پیجی که عکس دختری دارد فالو می کنند. حتی به این هم فکر نمی کنند که در پس بخشی از همین پیج های با نام و عکس دخترانه، شیطنتی پسرانه نهفته است!

🔻 بعد از یک ساعت، از پیج به دایرکت می رسند:

1⃣«سلام بانو! شما خودتون هم همینقدر جذابید که تو عکس به نظر می رسید؟!»

2⃣«سلام خانمی، میشه بپرسم شما شغل تون چیه؟ برنامه ای برای آینده تون دارید؟!»

3⃣«وای خانم،خوش به حالتون! چقده زندگی خوبی دارید؟! همسرتون باید روزی هزار بار برای داشتن شما افتخار کنه! شما واقعا گوهر نایابید! امیدوارم قدرتون رو بدونند!»

4⃣«(پیام داده به خانم متاهل) ببخشید میشه بپرسم چند سالتونه؟! قصد ازدواج دارید؟! واقعیتش من الان دو ماهه پیج شما رو دنبال می کنم. از شما خوشم اومده! قصد بدی ندارم فقط می خواستم اگر ممکنه در مورد آینده با هم صحبت کنیم!»

5⃣«به خدا ناراحت نشید!من هیچ کاری با زندگی تون ندارم! فقط می خوام باشید! قول می دم مزاحم نباشم!»(دقیقا با زندگی اش کار نداری با چی کار داری؟!)

6⃣«وای چه نازی تو! میای بچتیم با هم! قول می دم خوش ات بیاد ازم! دوستای خوبی برای هم می شیم ها!» . «مرسی آبجی، مرسی بابت لایک های خوشگل تون!» (یعنی لایک های بقیه زشت هست!)

🔺 اینها فقط گوشه ای از دایرکت های ارسالی به پیج های دخترانه یا شبه دخترانه است!

🔸 در آن واحد، همین پیام ها به ده دایرکت دیگر ارسال می شود. به این امید که از این همه قلاب و طعمه، یک ماهی ساده، طعمه را بخورد و تمام!


⚠ ️من هم مثل خیلی ها، نگران این حجم از آسیب در فضای مجازی هستم هر چند راهکارهای مواجهه را در فیلترینگ و بستن فضا نمی دانم! همانقدر هم البته نگران املا و انشاها هم هستم!


❗ ️بر خلاف فضای جامعه که معمولا آدم های نادرست انگشت نما ترند فضای مجازی و پستوی دایرکت ها، قربانیانش متنوع ترند و از هر قشری می توان یافت!


🔸 فقط کافی است صفحه ای با عکسی جذاب و آنچنانی بسازید و منتظر طعمه شوید و نتایج اش را با حیرت تماشا کنید!


🔸 برای آنکه دختران و پسران و زنان و مردان ایران دست از شکار بودن و شکارچی بودن در فضای مجازی بردارند و بنیاد محبتی را از هم نپاشند قدم های بسیاری باید برداشت. خیلی بیشتر از آنچه تصورش را کنیم.

⛔ ️مراقب خودمان، خودشان، دلهایمان و خوبی های مان باشیم! هیچ فالوئری دلسوز تر از خودمان برای زندگی مان نیست!

#نشــر_حداکثـــری


🎀 🍃 #زیــنـبـیــــون🍃 🎀
🆔 http://sapp.ir/zynbion

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...