ویژه کنید
عکس و تصویر خارج کردن مدفوع 14 کیلویی😂 از بدن این پسر (عکس) به گزارش ایران ناز پسری ...

خارج کردن مدفوع 14 کیلویی😂 از بدن این پسر (عکس)

 

به گزارش ایران ناز پسری 22 ساله که نخواست نام او ذکر شود و کسی بداند  پس از دل دردهای مکرر و بزرگ شدن شکمش به اندازه یک خانم باردار 9 ماهه به پزشک مراجعه کرد .این پسر در بیمارستان شانگهای چین تحت کنترل پزشکان درآمد . و پس از انجام آزمایشات متعدد مشخص شد او به بیماری ورم روده یا هیر شیرونگ مبتلا شده است .

این مرد به دلیل داشتن یبوست و از دست دادن اعصاب و کنترل روده، چند سالی است که مدفوع او به طور کامل خارج نمی شده و همین باعث انباشته شدن مدفوع در شکم و روده او شده بود در حالی که این پسر در حال منفجر شدن بود پزشکان طی یک جراحی سریع به مدت 3 ساعت عجیب و چندش ترین توده مدفوع را از بدن این پسر خارج کردند . توده ای به وزن 14 کیلو!!! که در تصاویر مشاهده می کنید.
در پایان تیم پزشکی با مشاهده و نتیجه این جراحی این چنین بیان کردند: که این پسر از بدو تولد قادر به دفع کامل مدفوع نبوده و به علت داشتن یبوست و تخلیه نشدن کامل روده از مدفوع چنین توده کثیف و چندش آوری در بدن او تشکیل شده است.نکته: یبوست بیماری خطرناکی است که با مشاهده کوچکترین علائم از دردهای گوارشی، روده، معده، شکم، تحتانی به پزشک باید مراجعه کنید و از صحت و سلامتی خود آگاه شوید تا به چنین بیماری های عجیب و کشنده ای مبتلا نشوید.

 

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...