ویژه کنید
عکس و تصویر #زندگینامه #شهید_محمود_شهبازی #ادامه چگونه میتوان در هر زمان کنار گود نشست و دست از یاری ...

#زندگینامه #شهید_محمود_شهبازی #ادامه

چگونه میتوان در هر زمان کنار گود نشست و دست از یاری فرزندان حسین که بیش از هزار سال در شکنجه و تبعید به سر میبرده اند، فرو بست. مگر میشود مسلمان بود، از رسول اکرم تبعیت نمود.
دوستدار حسین بوده باشیم تشیع علوی را برگزیده باشیم و روحانیت را کنار گزارده باشیم و بگذاریم. ابداً . روحانیت با آن مشخصههای بارزی که هر زمان داشته از کلینی ها گرفته تا خمینی ها هر زمان حافظ اسلام بودهاند و إنشاءالله تا انقلاب مهدی (عج) خواهند بود.
اولین سفارشی که دارم همین کلمه است « روحانیت» .آخوند، ملا، طلبه چقدر این کلمات ارزش دارد و معنا. ای همه کسانی که سفارشم به گوش و دیده تان خواهد رسید، مبادا روحانیت را تنها بگذارید. بدانید که تمامی تلاش ابرقدرتها در از بین بردن اسلام روی روحانیت قرار دارد. شاید این مدعا را در اسناد لانه جاسوسی بخوانید که چقدر آمریکا از ملا میترسد.
با یک نمود عینی در همین صد ساله اخیر ببینید هر کجا کوچکترین حرکتی، قیامی، جنبشی، شده با رهبری همین روحانیت بوده، قیام سید جمال الدین اسدآبادی، نهضت و جنبش تنباکو، قیام میرزا کوچک خان جنگلی، قیام شیخ محمدخیابانی، نهضتی که میرزای اول در عراق آغاز کرد و با یک فتوی مردم با بیل استعمار انگلیس را بیرون راندند، نهضت شیخ محمد عبده، نهضت اخوانالمسلمین با رهبری حسن البنا و سید قطب، جنبش مشروطیت با رهبری آیتالله طباطبائی و بهبهانی و الی آخر، تمامی اینها با رهبری روحانیت بوده و وقتی سخن امام را به یاد می آوریم که چرا میخواهید این قدرت را بشکنید؟ شکست روحانیت شکست اسلام است. به فکر میافتم که چرا؟ چرا؟ #شهدا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...