ویژه کنید
عکس و تصویر #دانستنی_های_ازدواج ⭕ ️⭕ ️قول و قرارهای پوچ ⛔ ️⛔ ️⛔ ️ ❌ دختران سرزمینم مواظب ...

#دانستنی_های_ازدواج
⭕ ️⭕ ️قول و قرارهای پوچ
⛔ ️⛔ ️⛔ ️
❌ دختران سرزمینم مواظب قول و قرارهای پوچ ازدواج باشید.
❌ ساده اندیش نباشید.
🅾 رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج یکی از موضوعات مبتلا به جوامع امروزی است.
دختران و پسرانی که به اصول اخلاقی پایبند هستند هرگونه رابطه را در چارچوب عرف و شرع می پذیرند و از این مقوله خارج هستند.
در این جا دو دسته از جوانان باقی می مانند، دسته ای که خود خواسته به اینگونه از روابط وارد می شوند و دسته ای دیگر که ساده انگارانه تصور می کنند این روابط می تواند در محیطی سالم منجر شود.
در این گونه ارتباطات بیشترین آسیب را می بینند، پس بهتر است به این
توصیه ها توجه کنند:
*اگر پسری به شما قول ازدواج می دهد اگر قصد سوء استفاده هم داشته باشد، باید با چهره ای زیبا و موجه جلو بیاید او قطعاً به شما نخواهد گفت که قصد سوء استفاده از شما را دارد پس بهترین راه حل برای او دادن وعده دروغین ازدواج است.
*اگر پسری واقعاً قصد ازدواج هم داشته باشد چه امری میتواند تضمین کننده این مسئله باشد که بعد از گذشت مدتی نظرش تغییر نکند و یا به هر بهانه ای کوچک و بزرگی به سراغ دختردیگری نرود، وقتی تعهدی در میان نباشد هیچ پشتیبانی از شما حمایت نمی کند.
*اگر پسری واقعاً به شما علاقه داشته باشد باید بتواند این عشق و علاقه را به مرحله اثبات برساند و تنها راه اثبات این عشق خواستگاری رسمی به همراه خانواده از دختر مورد علاقه اش است.
*و در آخر باید گفت دختران دارای احساسات قوی و پاک هستند و به همین دلیل زودتر از پسران تحت تاثیر الفاظ و کلمات محبت آمیز قرار می گیرند و اگر نتوانند احساسات خود را در چارچوب عقل و منطق محصور سازند ممکن است در انتخاب شریک زندگی خود با مشکلاتی رو به رو شوند. پس به راحتی فریب حرف های مردان را نخورید و اجازه دهید مسیر #انتخاب_همسر برای شما مسیر صحیح عادی و بدون هر گونه فریب و نیرنگ باشد.*

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...