ویژه کنید
عکس و تصویر درحالیکه غرب از اتحاد ایران و عراق و سوریه و لبنان و یمن به وحشت ...

درحالیکه غرب از اتحاد ایران و عراق و سوریه و لبنان و یمن به وحشت افتاده و بهشان ثابت شد که این اتحاد با هیچ قدرت نظامی (داعش و اسرائیل و عربستان) قابل شکست نیست! حال دست به سوی خطرناک ترین سلاحشان یعنی "فتنه" برده اند.
چندی پیش از آغاز محرم امسال که جبهه گیری سلبریتی ها و جسارت هایشان در فضای مجازی شروع شد. کمی بعد تر شاهد ماجرای مداحان صهیونیستی و تفرقه افکنی در عزاداری ها بودیم. بعد تر تماشاگر حذف نام شهدا از روی تابلوی خیابان ها بودیم. سپس با نزدیکی به اربعین یکباره موج مشکوکی از جبهه گیری علیه پیاده روی هرساله اربعین و تنش هایی مشکوک و تفرقه طلب مشاهده میشود که قطعاً نمیتواند یک تجمع عادی و مردمی باشد! از طرفی جالب است دقیقا در فاصله زمانی آغاز مسافرت به کربلا تا پایان مسافرت ها شاهد افزایش بسیار زیاد قیمت وسایل حمل و نقل به پایانه های مرزی هستیم و جالب تر آنکه این افزایش قیمت ها شامل حمل و نقل به سایر نقاط کشور نمی شود!
چنانچه اخبار به دست میرسد، اخیرا اعتراضات و نارضایتی هایی بین مردم عراق از دولتشان وجود داشته اما در این بین که به اربعین حسینی نیز نزدیک میشویم، عوامل فتنه از فرصت سوءاستفاده و خود را همرنگ مردم کرده اند تا فتنه جدیدی علیه اتحاد مردم ایران و عراق رقم بزنند. هدف فتنه گران فریب مردم دو کشور است! این فتنه که توسط رسانه هایی از جمله رسانه وهابی "ایران اینترنشنال" به شدت پوشش داده میشود شباهت زیادی با یکی از ماجرا های "فتنه 88" دارد که برای تفرقه بین ایران و لبنان انجام گرفت.
رسانه ایران اینترنشنال دیروز با انتشار یک کلیپ ساختگی، شخصی را نشان میدهد که ادعا میکند نیروهای مسلح ایرانی دست به سرکوب مردم عراق زده و به گونه ای با یک جو رسانه از فیک نیوز ها قصد دارد مردم دو کشور را به جان هم بیاندازد همچنین دیشب عده ای مشکوک اقدام به سوزاندن پرچم جمهوری اسلامی کردند که گمان میرود جزو عوامل فتنه باشند تا آتش فتنه شعله ور تر شود.
هدف اصلی ایجاد تفرقه و دشمنی بین مردم در اربعین امسال است، تا از طرفی اتحاد ایران و عراق از هم گسیخته و از طرف دیگر با دخالت در مذاکره عربستان، جام زهر به انصارالله یمن بنوشانند و عربستان را از نابودی حتمی اش نجات دهند.
#فتنه #بصیرت #بصیرت_سیاسی #آگاهی #فیک_نیوز #اخبار_جعلی #ایران_اینترنشنال #رسانه #سواد_رسانه_ای #اربعین #انصار_الله #حوثی_های_یمن #اعتراضات_عراق #جنگ_روانی #شایعه #تفرقه #مذاکره #نیرو_های_مقاومت

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...